Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan ma prawdziwe imperium! Co za majątek

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) i Radosław Majdan (49 l.) mogą pochwalić się smykałką do interesów! Para zgromadziła już pokaźny majątek! Małżonkowie nie tylko budują nową willę w Polsce, ale mogą pochwalić się również kilkoma nieruchomościami za granicą!

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław utarli wszystkim nosa! Na samym początku nikt nie wróżył im sukcesu.

Scementowaniem ich związku okazał się wyjazd do Azji i udział w pierwszej edycji programu "Azja Express", po którym zapamiętano ich jako zgraną parę i jedną z najbarwniejszych.

Wszystko wskazuje na to, że wspólne podróżowanie tak im się spodobało, że co jakiś czas małżonkowie raczą swoich fanów relacjami z egzotycznych wyjazdów.

Uwielbiają rajskie podróże

Teraz para wróciła z Meksyku. Do wyjazdu popchnęły ich nie tylko wycieczkowe plany, ale i interesy! To właśnie tam w otoczeniu palm robili sesje zdjęciowe nowych kolekcji ubrań. 

Reklama

Być może i tam zdecydują się na zakup jakiejś luksusowej willi, bo mają już kilka na koncie...

Majdanowie rozpoczęli budowę willi

Małgorzata i Radosław jakiś czas temu rozpoczęli budowę domu w Konstancinie. Willa będzie miała 2 tys. metrów kwadratowych. Posiadłość otoczy ogród z mnóstwem drzew i krzewów. Będzie też basen, na którym szczególnie zależało jej dzieciom.

Małgorzacie zależało z kolei na ogromnej garderobie. Sporo miejsca na ubrania będzie miał również Radosław Majdan, który ponoć potrzebuje tak samo dużo miejsca jak ona.

Imperium Majdanów

To niejedyna inwestycja znanej pary. Okazuje się, że mają też kilka nieruchomości za granicą, które jakiś czas temu kupili na wynajem. Jedną z nich jest - jak donosi "Rewia" - willa warta milion złotych w Tajlandii.

Prace budowlane ruszą ponoć na początku przyszłego roku. Rozenek-Majdan woli nie spieszyć się z budową, tylko chce, by wszystko było idealne, a dom spełniał jej wszystkie wymagania i był tym wymarzonym.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje