Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan klnie w programie Kuby Wojewódzkiego. "Wytniesz?"

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) i Kuba Wojewódzki (59 l.) mieli dość wyboisty początek znajomości. Polityką TVN-u jest jednak wywieranie wrażenia, jakby wszyscy pracownicy stacji byli jedna kochającą się rodziną. Chcąc nie chcąc, Wojewódzki i Rozenek-Majdan musieli zakopać topór wojenny.

Początki konfliktu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego sięgają pierwszej edycji podróżniczo-żebraczego programu TVN „Azja Express”. Małgorzata wzięła w nim udział w parze ze swoim ówczesnym narzeczonym, Radosławem Majdanem, a ówczesna dziewczyna  Wojewódzkiego, Renata  Kaczoruk startowała z przyjaciółką. 

Do najbardziej zagorzałych przeciwników Kaczoruk należała Małgorzata, która tuż przed opuszczeniem programu zdążyła  przed kamerami wyjaśnić Radosławowi, że program pokazuje, jaki kto jest naprawdę. Majdan zauważył wtedy, że być może Renata ćwiczyła się w bezwzględności pod okiem narzeczonego... W rewanżu Wojewódzki w wywiadzie dla „Playboya” porównał Małgorzatę do pracownicy agencji towarzyskiej i posądził o próbę rozbicia małżeństwa pewnego znanego dziennikarza, a w tygodniku "Polityka" wyśmiał jej dubajską sesję zdjęciowa, zrealizowaną z Radosławem dla „Vivy”. Jak wyznał, stylistyka przywiodła mu na myśl „wczesnego Bokassę, późnych Janusza i Grażynę". 

Reklama

Równo rok temu wyznał w „Dzień Dobry TVN”, że Rozenek-Majdan „nie jest osobowością telewizyjną, tylko osobą w telewizji”, a poza tym jest, według niego, "nie najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką”. 

Rozenek-Majdan przeklina u Wojewódzkiego

Mimo wszystkich gorzkich słów, jakie między nimi padły, swoje pierwsze kroki jako nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” Rozenek–Majdan skierowała właśnie do programu Wojewódzkiego. Jak można się domyślać, mogła stać za tym wyraźna sugestia szefów TVN-u, którzy lubią, by pracownicy byli odbierani jak wielka kochająca się rodzina. Podczas pogawędki na kanapach celebrytka zdobyła się na kontrolowaną szczerość, a nawet odrobinę wystudiowanego luzu. Wspominając początki znajomości z Radosławem, pozwoliła sobie na wulgaryzmy:

"To było tak, że jak Radosław podszedł do mnie, żeby poprosić o numer telefonu, to zrobiło się duże zamieszanie, zaczęli biec w naszą stronę fotoreporterzy. Kilka dni minęło, Radosław dzwoni, umówiliśmy się. Chciał mnie zaprosić do klubu na którymś tam piętrze hotelu "Marriott" Ja do niego: "Do hotelu, zwariowałeś?! Czy ty naprawdę myślisz, że ja potrzebuję zdjęcia, jak wchodzę z tobą do hotelu?! Nie ma takiej możliwości, za kogo ty mnie uważasz!? Jedziemy do ciebie!". Radosław uprzedza, że podjeżdża, ja ubrana w dres schodzę, mówię mu wprost: "Wyglądam tak, jak wyglądam". A on ubrany jak James Bond. Wsiadam do tego samochodu, zamykam drzwi i jest takie pufff... I ja se myślę: "O ja pier*olę, ale będą kłopoty". Wytniesz to?! Jedziemy do niego do domu, aż mówię w końcu: "Radosław, gdzie ty, ku*wa, mieszkasz?! My jedziemy już od półtorej godziny!". A on mówi: "Nie wiem, zgubiłem drogę...""

Celebrytce, co nie było łatwe, udało się zdominować rozmowę i ściągnąć na siebie uwagę widzów, a to nie wydawało się takie oczywiste na początku programu, gdy Wojewódzki wmaszerował do studia z wózkiem dziecięcym i stwierdził, że znajduje się w nim Brajanek. Rozenek-Majdan skwitowała to krótko:

"Każda rada dla wszystkich młodych rodziców to spać, jak się da. Jak komandos: jedz, kiedy możesz i śpij, kiedy się da. Jestem dużą zwolenniczką higieny życia. I jak czasem osoby mnie pytają: "Skąd bierzesz siłę?", "Co robisz, że ci się chce?", to odpowiadam, że żyję zdrowo. Przykładam dużą wagę do tego, ile śpię. Żyję jak sportowiec w trakcie rozgrywek". 

Ostatnio Małgorzata nie ma zbyt wielu okazji, by się wysypiać. No ale sama się pchała do prowadzenia „Dzień Dobry TVN”. Jak wyznała, byłoby to znacznie trudniejsze bez wsparcia męża: 

"Radosław jest osobą, która jest bardzo stabilna emocjonalnie. Jest takim facetem, który okazuje bardzo dużo wsparcia, który potrafi zbudować swoją kobietę. To jego zaleta, że kobiety przy nim rozkwitają. Rozkwitały, już niech tak zostanie, że tylko jedna rozkwita... A wiesz, że były takie pomysły, żebyśmy razem prowadzili "Dzień dobry TVN"...?"

Chcielibyście zobaczyć taki duet o poranku? 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek wylądowała na dywaniku po debiucie w śniadaniówce. Szybko poszło

Kuba Wojewódzki ostro do Rozenek. "Od którego momentu ukrywasz swój wiek?"

Królowa Elżbieta II czuje się coraz gorzej? Najnowsze zdjęcia nie kłamią

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Kuba Wojewódzki | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama