Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdobyli się na piękny gest!

Wkrótce Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (44 l.) staną na ślubnym kobiercu. Przy okazji swego ślubu para chce zrobić coś dobrego dla cierpiącego sportowca.

O ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana media piszą od wielu miesięcy, ale w ostatnich dniach ten temat stał się gorący. Z wielu stron docierają sygnały, że od ceremonii dzielą nas już tylko dni.

Ewa Minge, jedna z najsłynniejszych w Polsce projektantek mody, pracowała nad kreacją ślubną dla gwiazdy TVN. "Suknia dla Małgosi już gotowa" - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium". "Jest naprawdę zjawiskowa, z pewnością inna niż wszystkie".

W jego klubie już wiedzą!

Reklama

Chociaż dziennikarze tygodnika nalegali, kreatorka nie ugięła się i nie zdradziła daty ślubu. "Przecież nie mogę być taka niedyskretna" - tłumaczyła.

Dziennikarze węszyli więc dalej, m.in. w stołecznym klubie piłkarskim Polonia Warszawa, w którym Radosław Majdan jest dyrektorem do spraw public relations. I tam spotkała ich niespodzianka! "Radek ma teraz tyle na głowie, bo zaraz ślub, a ponadto zajmuje się akcją pomocy dla Rafała Kośca" - wypaliła Karolina Czaja, rzecznik prasowy klubu Polonia Warszawa. A więc jednak ślub niebawem!

On skorzysta na ich ślubie!

Tygodnik dowiedział się też, że narzeczony Małgorzaty Rozenek całym sercem zaangażował się w pomoc dla Rafała Kośca - piłkarza Polonii, który jest sparaliżowany po wypadku. Na barkach Majdana spoczywa organizacja kilku meczów, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie piłkarza. Na boisku wystąpi m.in. Reprezentacja Artystów Polskich, a w tym spotkaniu Radosław Majdan zagra osobiście.

Młoda para też chce pomóc

Od znajomych pary dziennikarze tygodnika dowiedzieli się też, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą wesprzeć Rafała Kośca finansowo. Planują przekazać mu pieniądze, jakie zarobią na sesji ślubnej dla jednego z magazynów. "Nie potwierdzam, ale i nie zaprzeczam" - powiedziała Karolina Czaja.

To się nazywa wziąć ślub z klasą!


ALEKSANDRA WEJNA

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje