Reklama
Reklama

Małgorzata Potocka po takim ciosie nie traci nadziei

Małgorzata Potocka ciągle liczy na to, że na jej drodze stanie mężczyzna, w którym aktorka zakocha się bez pamięci. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że na uczucie nigdy nie jest za późno.

Małgorzata Potocka leczyła złamane serce

Małgorzata Potocka (70 l.) miała do tej pory bardzo burzliwe życie uczuciowe. Aktorka znana z takich filmów jak  "Matki, żony i kochanki", "Barwy szczęścia" czy hicie Netflixa "Gang zielonej rękawiczki", wiele razy była zakochana i wiele razy leczyła złamane serce. 

Małgorzata Potocka - burzliwe życie uczuciowe

Małgorzata Potocka, jak wszyscy pamiętają, była żoną Grzegorza Ciechowskiego, z którym ma córkę Weronikę.  Jeszcze podczas studiów związała się z Zygmuntem Malanowiczem. Krótko po zakończeniu związku z aktorem zaczęła spotykać się z Markiem Włodarczykiem. Jej partnerem był również Józef Robakowski - ojciec jej córki, Matyldy. 

Reklama

Najgorzej wspomina romans z restauratorem Adamem Gesslerem. Aktorka długo godziła się na bycie "tą trzecią", w tym czasie jednak restaurator zdradzał i ją, i żonę! Potocka zemściła się na niewiernym kochanku. Ujawniła publicznie relację z Gesslerem, a na dodatek poinformowała jego żonę, kim jest kobieta, z którą restaurator zdradził je obydwie. 

Małgorzata Potocka czeka na miłość

Mimo tych doświadczeń Małgorzata Potocka nadal wierzy w prawdziwą miłość. Aktorka była niedawno gościnią w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". W rozmowie z Moniką Jaruzelska przyznała, że ciągle liczy na to, że spotka na swej drodze mężczyznę, w którym zakocha się bez pamięci z wzajemnością. 

"Miłość... Właśnie widzisz, ten serial -"Gang zielonej rękawiczki", fantastycznie opowiada o tym, że na miłość nigdy nie jest za późno, że miłość zawsze się pojawi i zawsze przyjdzie. I ja w to wierzę, że ona przyjdzie... Parę lat temu byłam w Bostonie i usłyszałam historię, że siedemdziesięcioletnia kobieta, niesamowita zupełnie, poznała przez internet partnera swojego życia. Wzięli ślub i jeżdżą teraz po całym świecie jak szaleni. Patrzyłam na nią i tylko myślałam: "niech przyjdzie to do mnie, niech przyjdzie to do mnie" - rozmarzyła się Potocka.

Zobacz też:

Małgorzata Potocka będzie szczęśliwa. Córka Weronika Ciechowska wraca do Polski z ważną misją

Córka Małgorzaty Potockiej wraca z USA. Ma ważne wieści, to stanie się już niebawem

Małgorzata Potocka uciekła sprzed ołtarza znanemu aktorowi. Nie mógł jej wybaczyć przez długie lata

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Potocka (aktorka)
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy