Reklama
Reklama

Małgorzata Potocka będzie szczęśliwa. Córka Weronika Ciechowska wraca do Polski z ważną misją!

Weronika Ciechowska (35 l.) jest najstarszą spośród czworga dzieci Grzegorza Ciechowskiego. Od kilku lat układa sobie życie za oceanem, jednak stara się wszystkie ważniejsze wydarzenia swojego życia organizować w Polsce. Tak zrobiła ze ślubem i w tym samym warszawskim kościele zaplanowała chrzest synów.

Weronika Ciechowska jest córką Grzegorza Ciechowskiego i jego drugiej żony, Małgorzaty Potockiej.  Kilka dni temu minęła 21. rocznica śmierci jej taty. Charyzmatyczny kompozytor, autor tekstów, wokalista, lider zespołu Republika, zmarł 22 grudnia 2001 roku w wieku zaledwie 44 lat. 

Śmierć artysty nastąpiła w wyniku powikłań po operacji usunięcia tętniaka serca. Nikt nie przypuszczał, że zabieg skończy się tak tragicznie. Nikt… oprócz samego Ciechowskiego. Tknięty złym przeczuciem tuż przed przewiezieniem na salę operacyjną, spisał testament. 

Reklama

Na jego mocy cały majątek i prawa autorskie do twórczości Ciechowskiego przypadły jego trzeciej żonie, Annie. Potocka i jej córka zostały na lodzie. 

Nowe życie córki Grzegorza Ciechowskiego

Weronika Ciechowska postanowiła nie oglądać się na przeszłość i zbudowała nowe życie, dystansując się od legendy ojca. 

W wieku 20 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam ukończyła studia z ochrony środowiska i ekonomię. Zajmuje się konsultingiem budowlanym. Pracuje przy projektach związanych z energią słoneczną. Jest także instruktorką jazdy konnej. 

Stara się jednak, by najważniejsze wydarzenia w jej życiu, w każdym razie takie, które da się zaplanować z wyprzedzeniem odbywały się w Polsce. W warszawskim kościele Wizytek na Krakowskim Przedmieściu 3 lata temu wzięła ślub. 

Teraz za namową matki i męża znów przyjedzie do kraju, by tym razem ochrzcić synów: prawie dwuletniego Grzegorza i półtoramiesięcznego Mateo. 

Weronika Ciechowska wraca do Polski na chrzest

Oczywiście, zanim uda jej się wszystko zorganizować, chłopcy będą już nieco starsi. Jak ujawnia Weronika Ciechowska w rozmowie z „Życiem na gorąco”, jest to spore wyzwanie logistyczne:

"Jest to decyzja mojego męża. Nasz ślub był wspaniały, więc gdy zaproponował, natychmiast podjęłam temat. Czy uda nam się wprowadzić plan w życie w przyszłym roku? Bardzo bym chciała, ale chrzest to sakrament, podchodzimy do tego poważnie. No i musimy wszystko uzgodnić z rodzicami chrzestnymi. Chcemy wszystko tak zorganizować, żeby był to niezapomniany dzień dla całej rodziny". 

Małgorzata Potocka kibicuje planom córki. Jak wyznała w jednym z wywiadów, zaakceptowała fakt, że Weronika wybrała życie w innym kraju, jednak wolałaby widywać częściej ją i wnuki:

"Jako matka wolałabym, gdyby była blisko. Na szczęście wciąż jesteśmy w kontakcie dzięki możliwości komunikowania się przez internet. Ale, oczywiście, nic nie zastąpi bliskości”. 

Zobacz też: 

Córka Ciechowskiego została mamą! Pokazała zdjęcie słodkiego maluszka i zdradziła płeć!

Weronika Ciechowska szczerze o macierzyństwie. Synek odziedziczył imię po słynnym dziadku

Weronika Ciechowska o ojcu. "Zastanawiam się, jaki byłby dzisiaj"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy