Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Pieńkowska wkrótce weźmie ślub?!

Dziesięć lat po rozpadzie pierwszego małżeństwa Małgorzata Pieńkowska (50 l.) ma szansę znów stanąć na ślubnym kobiercu. Czy zdecyduje się na ten krok?

Nie zdobędzie szklanej kuli, ale dojście do ćwierćfinału programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Małgorzata Pieńkowska i tak uważa za wielki sukces.  

Reklama

- Jestem z siebie dumna - powiedziała aktorka, żegnając się z tanecznym show. 

- Cieszę się, że odpadłam, bo w domu już wszyscy się stęsknili i czekają na mnie - dodała przekornie. 

Ci "wszyscy", o których mówiła aktorka, to jej córka Inka, która jednak w tej chwili studiuje w szkole aktorskiej we Wrocławiu i... narzeczony Andrzej.

Kilka tygodni temu "Na Żywo" poinformowało, że wybranek Małgosi wprowadził się do jej domu na Saskiej Kępie. 

W rozmowie z magazynem jego była żona Agnieszka Gołas, córka popularnego aktora, stwierdziła: - Jesteśmy dawno po rozwodzie. Nie interesuje mnie, z kim teraz mieszka. Zajmują mnie inne sprawy, piszę książkę o moim ojcu Wiesławie Gołasie.  

Póki jej ukochany nie był wolny, Pieńkowska starała się trzymać trwający 9 lat związek w tajemnicy.  

- Gdy Andrzej wreszcie uregulował swoje sprawy osobiste i jasno zadeklarował, że to ona jest kobietą jego życia, Małgosia rozpromieniła się, znów z optymizmem patrzy w przyszłość - mówi jej znajoma.  

Jak donosi "Na Żywo", grono przyjaciół aktorki, a także jej córka, mają nadzieję, że niebawem zalegalizuje ona swój związek z ukochanym.  

- Inka, która jest już dorosła i ma swoje własne życie, nie chciałaby, by jej mama była samotna. Bardzo lubi Andrzeja i uważa, że jest mężczyzną, który uszczęśliwia jej mamę i jest dla niej ogromnym wsparciem - mówi informator cytowany przez gazetę.   

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje