Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Pieńkowska chudnie w oczach! Wiemy, ile kilogramów już zgubiła!

Gwiazdy uwielbiają "Taniec z gwiazdami" nie tylko dlatego, że mogą dobrze zarobić. Okazuje się, że dzięki treningom odzyskują również zgrabną sylwetkę, o czym przekonała się Małgorzata Pieńkowska (50 l.)!

Ten duet cieszy się ogromną sympatią widzów! Małgorzata Pieńkowska i Stefano Terrazzino (36 l.) świetnie dogadują się nie tylko na parkiecie, ale również poza nim.

Tancerz wyciska z aktorki siódme poty, co już zaczęło procentować. I nie chodzi tu tylko o taniec. Okazuje się, że Pieńkowska nie tylko nauczyła się poruszać na parkiecie, ale przy okazji zrzuciła też zbędne kilogramy!

Jak dowiedział się "Fakt", gwiazda "M jak miłość" schudła już 5 kilogramów!

Reklama

"Prawdopodobnie chodzi o to, że mam teraz więcej mięśni, moje ciało wyciągnęło się do góry i wysmukliło. Ewidentnie dzieje się z nim coś dobrego" - zapewnia aktorka na łamach tabloidu.

Utrata wagi zmotywowała Pieńkowską do kolejnych zmian w swoim życiu. Aktorka chce pójść za ciosem i już teraz postanowiła zmienić swoje nawyki żywieniowe.

"Jestem łakomczuchem, ale teraz odmówię sobie nawet ukochanej czekolady. Wybieram tylko to, co da mi energię" - zdradza w rozmowie z gazetą.

Czyżby szykowała nam się kolejna wielka metamorfoza w świecie show-biznesu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy