Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdobyła się na wyjątkowy gest. Tego Joanna Opozda nie przewidziała!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w zeszłym roku w sierpniu przysięgali sobie na ślubnym kobiercu. Wkrótce miało się jednak okazać, że ich małżeństwo nie przetrwało zaledwie roku i para już wkrótce będzie po rozwodzie. Owocem ich związku jest jednak maleńki Vincent, który kilka miesięcy temu przyszedł na świat. Teraz jeden z tygodników podaje zaskakujące wieści o teściowej Opozdy. Niebywałe, co jej zaproponowała!

Joanna Opozda i Antek Królikowski rok temu stanęli przed ołtarzem. Ich ślub wywołał niemałe emocje, a internauci od razu zaczęli plotkować o błogosławionym stanie aktorki. Niedługo po ceremonii okazało się, że Asia faktycznie jest w ciąży.

Związek Królikowskiego i Opozdy przechodził wiele kryzysów

Związek Królikowskiego i Opozdy niemalże od samego początku był burzliwy. Para niedługo przed wzięciem ślubu rozstała się, a po powrocie do siebie zdecydowali o tym, że wezmą ślub. Wydawało się, że wszystkie kryzysy już za nimi, a niepokorny aktor w końcu się ustatkował.

Reklama

Przed narodzinami ich syna okazało się jednak, że Antek miał zdradzić ciężarną jeszcze wtedy Opozdę. Po serii skandali w mediach społecznościowych i obwieszczeniu światu, że Królikowski zmaga się ze stwardnieniem rozsianym - Antoni wycofał się z mediów, a Joanna skupiła się na wychowaniu synka.

Asia pozostaje niezwykle aktywna na swoim Instagramie, na którym z radością publikuje fotki synka. Aktorka dba o prywatność malca i zawsze zasłania mu twarz. Teraz jeden z tygodników donosi, że o relację z wnukiem ma zabiegać Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdobyła się na wyjątkowy gest!

Aktorka znana m.in. z serialu "Klan" doczekała się pięciorga dzieci, w tym Antka Królikowskiego. Od lat rodzina spędza czas w domu w Kudowie-Zdroju i teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że Ostrowska-Królikowska chciałaby zaprosić do siebie Joannę z Vincentem.

Mimo że Małgorzata niechętnie komentuje w mediach poczynania swojego syna, to ponoć myśli o tym, by spędzać nieco więcej czasu ze swoim wnukiem.

Joanna jakiś czas temu publikowała fotki z wyjazdu z synkiem w góry. Może w najbliższym czasie skorzysta z propozycji teściowej?

Zobacz też:

Joanna Opozda cała we łzach: "Nie da się go uratować". Poruszający apel do fanów!

Książę William i Kate emocjonują się na Wimbledonie. Księżna skradła całe show!

Kate Hudson topless raczy się kawką! Odważnym kadrem pochwaliła się na Instagramie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy