Reklama
Reklama

Małgorzata Ohme bryluje z pierścionkiem zaręczynowym pomiędzy makaronem a winem

Małgorzata Ohme (43 l.) znalazła prawdziwą miłość. Psycholożka jest w szczęśliwym związku i myśli już o ślubie, choć nigdy specjalnie nie chwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Teraz mamy okazję zobaczyć go w pełnej krasie! Paparazzi przyłapał parę, która wybrała się do sklepu. Towarzyszył im śliczny piesek wtulony w ręce - co za słodycz!

Małgorzata Ohme w towarzystwie słodziaka. Chwali się pierścionkiem zaręczynowym

Małgorzata Ohme szczęśliwie odnalazła miłość po rozwodzie. Doświadczona przez życie psycholożka i prezenterka "Dzień dobry TVN" szukała partnera na znanym portalu randkowym. Szukała, szukała, aż... znalazła Rafała Jakóbiaka. 

"Gosię spotkałem, kiedy nie szukałem miłości, tylko spokoju. Znalazłem przyjaciela, który stał się miłością mojego życia" - zdradził biznesmen w rozmowie z "Panią".

Reklama

Mężczyzna na początku stycznia tego roku oświadczył się psychoterapeutce. Gdyby nie Rafał, Ohme twierdzi, że zostałaby dziwaczką z gromadą psów i żyłaby w chaosie. Para zgodnie mówi, że szykują się do ślubu, ponieważ oboje są tradycjonalistami i nie chcą być wyłącznie "partnerami". Czekamy na wieści o ślubie!

Małgorzata Ohme przyłapana na zakupach. Bryluje z pierścionkiem zaręczynowym pomiędzy makaronem a winem

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak zostali przyłapani podczas wychodzenia z siedziby "Dzień dobry TVN" i zakupów w pobliskim sklepie. Najpiękniejsze na zdjęciach zrobionych przez paparazzich są trzy elementy: miłość Gosi i Rafała, słodziutki piesek wtulony w rękach psycholożki i... pierścionek zaręczynowy, którym w sumie Ohme nigdy się specjalnie nie chwaliła

W sklepie Ohme z ukochanym wybierali pyszności na obiad. Jak na romantyczny posiłek przystało, było winko dla nastroju, które wybrał Rafał. 

Zauważony przez Małgorzatę Ohme paparazzi otrzymał nawet przelotnego buziaczka! Wygląda na to, że Rafał nie był zazdrosny w tym momencie o Gosię.

Zobacz też:

Psycholożka Ohme daje radę koleżance Smaszcz: "Powinna ucichnąć"

Małgorzata Ohme wyjawiła prawdę o narzeczonej Filipa Chajzera. Co za wpadka

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Filip Chajzer do Małgorzaty Ohme: "Wepchnij mi go!"

Marcin Hakiel tłumaczył Filipowi Chajzerowi, jak wyciągnąć kija z... "Dzień dobry TVN" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Ohme | "Dzień Dobry TVN" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama