Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach. Niczym Hanka z "M jak miłość"!

Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z planu filmowego. Fotografia przywołała wspomnienia! Aktorka wygląda bowiem podobnie, jak w czasach gry w "M jak miłość".

Małgorzata Kożuchowska przez lata wcielała się w postać Hanki Mostowiak w serialu "M jak miłość". Zagrała mnóstwo scen, lecz kojarzona jest często głównie z tą końcową, w której poniosła śmierć po wjechaniu samochodem w kartony. 

Reklama

Od emisji tego odcinka niedawno minęło siedem lat. Cześć widzów wciąż tęskni za Hanką i liczy, że być może Kożuchowska jeszcze kiedyś wróci do serialu. 

Tymczasem na profilu na Instagramie Małgorzaty pojawiło się jej najnowsze zdjęcie, na którym wygląda niemal tak, jak w czasach "M jak miłość". Czyżby tym samym chciała coś zapowiedzieć? Szykuje się wielki powrót na plan kultowego serialu TVP? Kto wie, ale chyba nie ma co sobie robić nadziei. Fotka pochodzi z planu filmu "Proceder", w którym Kożuchowska gra jedną z ról. A włosy to peruka... 

Tak czy siak fotografia przywodzi na myśl dawne lata, gdy w Grabinie widywaliśmy jeszcze Hankę... Fanom spodobało się zdjęcie i przywołało wspomnienia. "Dawna Hania", "Hanka Mostowiak", "Hania z M jak miłość" - czytamy w komentarzach.

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje