Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Skrzynecka gratuluje!

Na salonach gruchnęła plotka, że 42-letnia Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartek Wróblewski (36 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Choć sama zainteresowana jeszcze oficjalnie tego nie potwierdziła, koleżanki po fachu już składają gratulacje.

Na początku marca Kożuchowska przedstawiła dyrektorowi Teatru Narodowego Janowi Englertowi zwolnienie lekarskie. Od tego dnia cały teatr żyje tylko jednym - Małgosia jest w ciąży!

Reklama

O dziecku aktorka marzyła od ponad pięciu lat. W wywiadach mówiła: "Tak, chciałabym być mamą. Jeżeli ma być mi dane coś tak pięknego, jak macierzyństwo, będę szczęśliwa". Nic dziwnego, że teraz, kiedy wreszcie się udało, nie mówi o tym głośno, nie chcąc zapeszać.

Menedżerka aktorki, Gabriela Piekarniak, w oświadczeniu przesłanym do "Show" tłumaczy: "Małgorzata musiała zrezygnować z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych ze spektaklem 'Kotka na gorącym blaszanym dachu' z ważnych powodów osobistych. Ona sama nigdy nie informowała szczegółowo na temat swoich spraw prywatnych i tak będzie i tym razem".

Na łamach "Super Expressu" Kasia Skrzynecka już gratuluje Małgorzacie, podkreślając, że z całego serca trzyma za nią kciuki.

"Super, że dołączy do grona mam. Cieszę się, że będzie miała teraz tyle radości, ile ja mam z posiadania pociechy. Ja zawsze powtarzałam wszystkim kobietom, że nie wolno tracić nadziei, że nie wolno się poddawać, teraz kiedy kolejna kobieta została mamą, ja bardzo się cieszę i trzymam kciuki" - mówi Skrzynecka, która o dziecko także starała się wiele lat. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje