Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska pokazała siostrę! Są podobne?

Małgorzata Kożuchowska (47 l.) niezbyt chętnie pokazuje swoich bliskich na zdjęciach, które umieszcza na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i pochwaliła się jedną ze swoich sióstr!

Aktorka urodziła się jako najstarsze dziecko z trójki rodzeństwa. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" ma dwie młodsze siostry - Maję i Hanię. To właśnie z jedną z nich - z Mają, pokazała zdjęcie, jak relaksują się w SPA w Zakopanem, w którym przebywała do wczoraj wraz z całą rodziną.

Reklama

"Przed świętami i po świętach, przed nartami i po nartach, zawsze! Dwie godziny w raju dla zmysłów... z siostrą, mamą, przyjaciółką. Zrelaksowana, wymasowana, wypoczęta! Wracam do codziennych obowiązków!" - napisała wniebowzięta Gosia.

Na pierwszym zdjęcie w albumie Kożuchowska pozuje sama, za to na drugim widać jej siostrę, która jest naprawdę podobna do Małgosi. Jedna z komentujących napisała, że była pewna, że to odbicie lustrzane Małgosi.

Faktycznie, obie panie są blondynkami z jasną karnacją, a oczy oraz usta mają niemalże identyczne. Niestety celebrytka nie pokazała trzeciej siostry, Hani. Wówczas moglibyśmy ocenić podobieństwo do siebie wszystkich sióstr. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Kożuchowska Małgorzata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje