Przejdź na stronę główną Interia.pl

Małgorzata Kożuchowska nie wytrzymała! To doprowadza ją do szału!

Małgorzata Kożuchowska (46 l.) uchodzi przeważnie za miłą osobę. Jednak jest coś, co wyprowadza ją z równowagi i już wtedy przestaje być taka sympatyczna.

Aktorka przez lata pracowała na swój medialny wizerunek. Zawsze grzeczna, kulturalna, nie ujawnia zbyt wiele ze swojego życia prywatnego i jak ognia unika udziału w skandalach i słownych przepychankach.

Reklama

Nauczyła się dlatego często trzymać nerwy na wodzy, choć istnieje coś, co jest wstanie zmusić ją do powiedzenia paru słów za wiele. 

"Najbardziej złości mnie głupota i chamstwo. Do tych cech nawet nie chcę się przyzwyczajać. Nie chcę też nawet zaczynać tego tolerować" - mówi stanowczo gwiazda serialu "Rodzinka.pl".

Jednak udało jej się znaleźć sposób, by odreagować złe emocje, bez odpowiadania chamstwem na chamstwo.

"Wyżywam się w pracy. Mam super zawód, żeby to robić. W domu talerzami co prawda nie rzucam, ale na planie jako Natalia Boska bardzo chętnie!" - wyznała szczerze w rozmowie z tabloidem "Fakt".

Trudno sobie wyobrazić dystyngowaną Małgorzatę, rzucającą w domu talerzami. Chyba faktycznie lepiej wychodzi jej to, podczas wcielania się w rolę Natalii Boskiej. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje