Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska nie wytrzymała! To doprowadza ją do szału!

Małgorzata Kożuchowska (46 l.) uchodzi przeważnie za miłą osobę. Jednak jest coś, co wyprowadza ją z równowagi i już wtedy przestaje być taka sympatyczna.

Aktorka przez lata pracowała na swój medialny wizerunek. Zawsze grzeczna, kulturalna, nie ujawnia zbyt wiele ze swojego życia prywatnego i jak ognia unika udziału w skandalach i słownych przepychankach.

Nauczyła się dlatego często trzymać nerwy na wodzy, choć istnieje coś, co jest wstanie zmusić ją do powiedzenia paru słów za wiele. 

"Najbardziej złości mnie głupota i chamstwo. Do tych cech nawet nie chcę się przyzwyczajać. Nie chcę też nawet zaczynać tego tolerować" - mówi stanowczo gwiazda serialu "Rodzinka.pl".

Reklama

Jednak udało jej się znaleźć sposób, by odreagować złe emocje, bez odpowiadania chamstwem na chamstwo.

"Wyżywam się w pracy. Mam super zawód, żeby to robić. W domu talerzami co prawda nie rzucam, ale na planie jako Natalia Boska bardzo chętnie!" - wyznała szczerze w rozmowie z tabloidem "Fakt".

Trudno sobie wyobrazić dystyngowaną Małgorzatę, rzucającą w domu talerzami. Chyba faktycznie lepiej wychodzi jej to, podczas wcielania się w rolę Natalii Boskiej. 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje