Reklama
Reklama

Małgorzata Kożuchowska niczym syrena skacze wśród morskich fal. Dawno się tak nie śmiała?

Małgorzata Kożuchowska (51 l.) dawno nie była taka roześmiana. Aktorka pozazdrościła koleżankom z branży i wyruszyła w ciepłe kraje. Zwykle zachowawcza gwiazda wyraźnie poczuła zew wakacji - szalała niczym syren wśród morskich fal nad wodą. Gośka właśnie opublikowała zdjęcia z plaży, na których widać jak świetnie się bawi i choć na chwilę zapomina o stołecznych obowiązkach. Zazdrościcie wodnego szaleństwa?

Małgorzata Kożuchowska niczym syrena skacze wśród morskich fal. Dawno się tak nie śmiała?

Małgorzata Kożuchowska od kiedy rzuciła pracę na planie "M jak miłość" nie może opędzić się od propozycji filmowych i w ostatnim czasie była bardzo zabiegana. Pracowała na planie kilku filmów, takich jak "Zołza", "Gierek", czy "Chłopi", dlatego już zdążyła zapomnieć, jak to jest mieć chwilę dla siebie. W poniedziałek Małgosia rozpoczęła jednak upragniony urlop i nie zamierzała marnować ani chwili słodkiej wolności. Od razu ruszyła na plażę, gdzie skoczyła do ciepłej wody, ciesząc się z fal.

Reklama

Warto dodać, że Małgorzata Kożuchowska należy do tych gwiazd, które bardzo dbają o swój nienaganny wizerunek. Zwykle perfekcyjna, rzadko daje szanse paparazzi lub fanom na podejrzenie jej prywatnego życia i ujawnienia "jaka jest naprawdę". Aktorka odstąpiła od tej zasady i właśnie podzieliła się serią zdjęć na Instagramie, na których widać jak świetnie bawi się na wspomnianym urlopie. 

Choć aktorka nie zdradziła, gdzie wypoczywa, po zdjęciach udostępnionych na social mediach widać, że nie są to polskie okoliczności przyrody. Roześmiana Małgorzata wyskakiwała z morza, chlapiąc woda i ciesząc się chwilą wytchnienia.

Fani nie mogli wprost opanować zachwytów pod "syrenim zdjęciem" i na Instagramie pojawiło się pełno pozytywnych komentarzy.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience, w której wcześniej przyłapali ją paparazzi. Co za odmiana!

Kożuchowska podzieliła się wzruszającym zdjęciem z synem. "Mamo, dlaczego płaczesz?"

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy na lotnisku w USA. Była pewna, że zaraz zostanie samotną matką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy