Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Foremniak znowu ma kontakt z dziećmi. Jest przeszczęśliwa

Małgorzata Foremniak (55 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w polskim show-biznesie. Aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, jednak nie można powiedzieć tego o jej życiu prywatnym. Była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszy mąż zginął w wypadku samochodowym, a z drugim rozwiodła się po kilku latach małżeństwa.

Małgorzata Foremniak z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem ma córkę Aleksandrę. Z drugim ukochanym postanowiła adoptować rodzeństwo, Patryka oraz Milenę. Kiedy rozwiodła się z Waldemarem Dzikim, musiała zaopiekować się trójką pociech. Okazuje się, że nie miała z nimi zbyt dobrego kontaktu. Kiedy dzieci się usamodzielniły, postanowiły opuścić rodzinne gniazdko.

Małgorzata Foremniak naprawia relacje z dziećmi

Dzieci Małgorzaty Foremniak postanowiły żyć po swojemu. Była to jedna z przyczyn rozluźnienia kontaktu z matką. Małgorzata nie dała jednak za wygraną i postanowiła częściej spotykać się ze swoimi pociechami. Aleksandra, Patryk, Milena oraz Małgorzata zaczęli spędzać czas wspólnie w domu aktorki pod Warszawą.

Reklama

Foremniak postanowiła pewnego dnia, że zaproponuje swoim ukochanym dzieciom wyjazd do Paryża, a konkretniej do Disneylandu. W rozmowie z dziennikarzami tygodnika "Na Żywo" wyjawiła, że czas spędzony na dziecięcych zabawach doskonale na nią wpłynął.

Okazuje się więc, że wspólny wyjazd był doskonałym pomysłem na zacieśnienie relacji rodzinnych. Według informacji tygodnika szczęśliwa aktorka już planuje kolejne wyprawy ze swoimi pociechami.

Aktorka na swoim instagramowym koncie opublikowała bardzo dokładną relację z tego, co działo się w tym magicznym parku rozrywki. Wyraźnie widać, że nie kłamała, mówiąc, że świetnie spędziła tam czas.


Zobacz też:

Popularna siatkarka sprzedaje swoje intymne zdjęcia. Zarabia na nich więcej niż na sporcie

Rafał Brzozowski przekazał, co zrobiła z nim choroba. Wirus zostawił po sobie ślad! "To już trwa ponad rok"


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy