Reklama
Reklama

Małgorzata Foremniak chwali sobie życie singielki!

Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Małgorzatę Foremniak (50 l.) wciąż otacza spory wianuszek adoratorów. Ale ona już tak łatwo nie ulega ich umizgom i zalotom.

Niedawno prasę obiegły jej zdjęcia po spektaklu w Krakowie, na których rozbawiona spędzała czas w towarzystwie mężczyzn w jednym z krakowskich lokali.

Szybko wyszło na jaw, że to tylko przyjaciele z pracy, m.in. aktor Piotr Polk (55 l.). Małgorzata Foremniak ma wielu przyjaciół, jednak żadnemu z nich nie udaje się skraść jej serca. Aktorka chce cieszyć się wolnością.

Jest piękną, atrakcyjną kobietą, która wciąż budzi podziw mężczyzn. A mimo to wciąż jest samotna, do czego, jak sama deklaruje, zdążyła się już przyzwyczaić. 

Reklama

"Nauczyłam się żyć sama ze sobą. Powiem więcej, podoba mi się to towarzystwo..." – mówi gwiazda w wywiadzie dla magazynu „Świat Kobiety”.

A jeszcze kilka lat temu trudno jej było być szczęśliwą w pojedynkę. Dlatego właśnie, gdy tylko kończył się jeden związek, niemal natychmiast w jej życiu pojawiał się nowy mężczyzna.

Gdy zaraz po studiach rozwodziła się z Tomaszem Jędruszczakiem, w jej życiu pojawił się reżyser Waldemar Dziki (†60 l.). 

Pobrali się, ale zaczęli od siebie oddalać, kiedy w programie „Taniec gwiazdami” poznała tancerza Rafała Maseraka (33).

Zakochała się, ale ten związek ją rozczarował. Podobnie jak kolejna, toksyczna relacja z Dariuszem G, któremu po rozstaniu Małgorzata wytoczyła sprawę o stalking.

A po nim był jeszcze Tomasz Kokociński, mieszkający w USA brat Katarzyny Dowbor (58)...

Z pewnością te doświadczenia wpływały na ewolucję jej poglądów i utwierdziły Małgorzatę w przekonaniu, że nie można wiązać się z kimś tylko z lęku przed samotnością.

Ma miłość córki Aleksandry (27 l.) i pracę, która ją bardzo angażuje.

Potrafi docenić co ma i czuć się kobietą atrakcyjną i spełnioną.

Świat & Ludzie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy