Reklama
Reklama

Maję Hyży wciąż o to podejrzewają. Planowanie rodziny zawierzyła losowi

Maja Hyży (34 l.) jest mamą czworga dzieci. Nigdy nie ukrywała, że doskonale odnajduje się w macierzyństwie. Być może to właśnie powód, dla którego każda jej obszerniejsza kreacjawywołuje lawinę plotek o ewentualnej ciąży.

Maja Hyży swoją przygodę z show biznesem rozpoczęła w 2013 w trzeciej edycji programu „X-Factor”, w którym rywalizowała ze swoim ówczesnym mężem, Grzegorzem. Ostatecznie zakończyła program na czwartym miejscu. 

Maja Hyży jest mamą czworga dzieci

Małżeństwo Hyżych nie przetrwało medialnego zamieszania i skończyło się rozwodem. Obecnie Grzegorz tworzy szczęśliwy związek z Agnieszką Popielewicz-Hyży, natomiast Mai próby ułożenia życia początkowo szły jak po grudzie

Reklama

Związek z deweloperem Mariuszem Wesołowskim, niestety, nie przetrwał, na szczęście Konrad Kozak, z którym los zetknął Maję na tym samym osiedlu, okazał się mężczyzną jej życia

Para szybko dochowała się dwóch córek, które dołączyły do bliźniaków Mai i Grzegorza. Starsza córka, Antonina, liczy sobie trzy i pół roku latka, niemal równo 2 lata później na świat przyszła jej młodsza siostra Zosia.

Maja Hyży ma za sobą liczne operacje

Maja Hyży nigdy nie ukrywała, że doskonale odnajduje się w macierzyństwie, mimo swojego stanu zdrowia. 

Piosenkarka nie ujawnia dokładnej diagnozy, jednak wiadomo, że ma za sobą 7 operacji z zakresu chirurgii twardej. Jak wyznała w rozmowie z Jastrząb Post:

„To były ciężkie operacje. Ja do tej pory mam problemy z biodrami, sporo się działo. Ból, rehabilitacja, stawianie pierwszych kroków – to brzmi śmiesznie, ale jak miałam 17 lat, to musiałam się na nowo uczyć chodzić, tyle leżałam w łóżku. Przeżyłam swoje”. 

Do zaleceń lekarskich Maja, jak sama przyznaje, podchodzi dość wybiórczo. Jak ujawnia w tym samym wywiadzie:

„Sporty u mnie są zakazane. Natomiast śmieszną sytuacją jest to, że ja nie powinnam chodzić w obcasach, w szpilkach. Ale na przekór temu wszystkiemu, na pierwszą moją wizytę po operacji przyszłam w moich pierwszych obcasach. Później już będę mogła wspominać wszystko z uśmiechem. Ale to teraz jest ta chwila, kiedy ja chcę przeżyć wszystko do maksimum, ile mi zdrowie pozwoli”. 

Maja Hyży zdaje się na los

W dziedzinie planowania rodziny Hyży też woli iść na żywioł. Rok temu, gdy wyznała, że znów pojawiła się potrzeba wykonania testu ciążowego, sprawiała wrażenie podekscytowanej. Test okazał się wprawdzie negatywny, jednak od tamtej pory każda obszerniejsza kreacja Mai wywołuje falę plotek. 

Piosenkarka postanowiła skomentować je w rozmowie z ShowNews. Jak się okazuje, jest otwarta na różne opcje:

"Raczej nie planuję kolejnych dzieci, ale różnie to bywa... Wiele osób myśli, że jestem w ciąży, ale dementuję to. Chociaż zobaczymy, co czas przyniesie..."

Zobacz też:

Maja Hyży wyjawiła, jaki ma problem. Najczęściej zdarza jej się w sklepie…

Maja Hyży podjęła za córkę poważną decyzję. Fani nie szczędzą słów krytyki

Najpierw zaręczyny, a teraz to. Maja Hyży podzieliła się cudowną nowiną

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy