Reklama
Reklama

Majdan niespodziewanie przekazał takie wieści o rozstaniu. Nie mógł dłużej ukrywać emocji

Radosław Majdan w swoim najnowszym wpisie zaniepokoił fanów. Ukochany Małgorzaty podzielił się z internautami emocjami i nagle wypalił o rozstaniu. Co dokładnie miał na myśli?

Radosław MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan od lat uchodzą za zgodne małżeństwo. Zakochani lubią chwalić się łączącym ich uczuciem, na imprezach branżowych nie szczędzą sobie czułości, a także w mediach społecznościowych chwalą się swoim szczęściem. 

Zakochani pojawili się również w wielu programach rozrywkowych, a czujni fani do dziś pamiętają ich sprzeczki w show "Azja Express". Nie da się ukryć, że Radosław i Małgorzata zazwyczaj wszędzie pokazują się razem, dlatego publiczność przeżyła szok, gdy nagle były piłkarz zaczął opowiadać o rozstaniu!

Reklama

Radosław Majdan niespodziewanie przekazał takie wieści o rozstaniu. Nie mógł dłużej ukrywać emocji

Radosław Majdan zdobył się na chwilę szczerości i za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczął opowiadać o rozstaniu. Jego słowa wywołały konsternację u internautów, ale na szczęście 52-latek prędko się zreflektował i wyjawił, że bardzo przeżywa rozstania z synkiem Heniem, nawet jak wychodzi z domu tylko na chwilę np. na siłownię.

"Rozstania nigdy nie są łatwe, nawet wtedy, gdy wychodzisz na godzinę na trening..." - napisał na Instagramie.

Sportowiec nie ukrywa, że jest bardzo rodzinny, a jego bliscy są dla niego najważniejsi, dlatego każdą wolną chwilę lubi spędzać właśnie z nimi. Przy okazji pochwalił się najnowszymi zdjęciami z ukochanym Heniem.

Przeczytajcie również:

Wieści zza zamkniętych drzwi domu Rozenek nadeszły znienacka. Majdan wstał i nagle jej ogłosił  

Małgorzata Rozenek powiedziała "dość". To koniec pewnego etapu w jej życiu

Sprzeczka Majdanów przykuła uwagę ochrony. Pracownicy musieli interweniować

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy