Reklama
Reklama

Maja Rutkowski jest bogatsza od męża? Opowiedziała o swoich finansach

Maja Rutkowski (62 l.) wiedzie bardzo wystawne życie u boku Krzysztofa Rutkowskiego. Okazuje się jednak, że bogactwo zawdzięcza sobie, a nie małżeństwu, jak sądzą złośliwi internauci. Jeszcze przed poślubieniem ukochanego była bardzo majętną osobą.

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski: finanse

Krzysztof Rutkowski zrobił furorę w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". I choć detektyw dość szybko musiał się pożegnać z programem, to zarówno on, jak i jego żona jeszcze długo nie pozwolą nam o sobie zapomnieć. Detektyw Rutkowski zgodnie z zapowiedziami sprzed wielu tygodni, podtrzymuje swoją obietnicę o przekazaniu całego honorarium za udział w show na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Mężczyzna wielokrotnie podkreślał, że nie potrzebuje tych pieniędzy, ponieważ jest człowiekiem majętnym.

Reklama

Ostatnio Krzysztof Rutkowski zdobył się na wspaniały gest i podarował swojej żonie elitarną torebkę. Prezent, który podarował ukochanej jest wart fortunę i na całym świecie zaledwie kilka kobiet ma w swoim posiadaniu ten model. Internauci zaczęli plotkować na temat relacji łączącej Maję i Krzysztofa Rutkowskiego. Pojawiło się wiele przykrych słów sugerujących, że kobieta związała się z detektywem głównie dla pieniędzy. Maja Rutkowski udzieliła szczerego wywiadu dla serwisu "Pudelek", w którym opowiedziała, jak jest naprawdę.

A jak przedstawia się kwestia finansów? Czy złośliwe komentarze internautów zawierają choćby ziarno prawdy? 37-latka bez ogródek opowiedziała o zarobkach swoich i Krzysztofa. 

Maja Rutkowski jest bogatsza od męża?

Maja Rutkowski w rozmowie z dziennikarzami "Pudelka" rozwiała wszelkie wątpliwości, dotyczące sfery finansów. Wyjaśniła, że sama od lat posiada imponujący majątek i nie jest od nikogo zależna. Twierdzi, że w dowolnej chwili byłaby w stanie rzucić pracę i kontynuować wystawny styl życia. Czy to oznacza, że na jej koncie znajduje się większa suma niż ta, którą dysponuje jej mąż?

"Przed ślubem trzeba by było dobrze policzyć, kto był większym milionerem, bo miałabym tutaj wątpliwości, kto ma więcej milionów na koncie. Traktujemy te pieniądze jako wspólne. Mamy kilka mieszkań, kilka domów i jesteśmy razem przede wszystkim z miłości. My nie mamy żadnych zobowiązań, kredytów, leasingów. Gdybym odeszła od Krzysztofa, mogłabym żyć do końca życia [bez pracy przyp. red], bo ten majątek i pieniądze na koncie dałyby nam takie możliwości. Nie musielibyśmy z Krzysztofem ani jednego dnia przepracować. Ale my to kochamy, pracujemy. Nasza miłość jest wieczna, piękna. Chcemy być ze sobą" - powiedziała Maja Rutkowski w wywiadzie dla "Pudelka".

Maja Rutkowski wciąż pracuje, ponieważ zawód, który wykonuje przynosi jej wielką satysfakcję. Wraz z mężem uwielbiają prowadzenie biura detektywistycznego. 

Zobacz też:

Robert Lewandowski świętuje urodziny żony. Obdarował Anię wyjątkowymi kwiatami

NikkieTutorials wzięła ślub! Tym razem nic nie pokrzyżowało jej planów

Neo-Nówka znowu namieszała! Założyciel kabaretu uderza w Polaków i wytyka im wady

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Plich | Krzysztof Rutkowski | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy