Reklama
Reklama

Maja Hyży zorganizowała baby shower w plenerze! Impreza w stylu boho odbyła się w Łazienkach Królewskich

Maja Hyży (32 l.) wraz z ukochanym Konradem spodziewa się właśnie czwartego dziecka. Para powoli odlicza już dni do narodzin córeczki. Z tej okazji piosenkarka zorganizowała wyjątkowe przyjęcie w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Impreza odbyła się w klimacie boho, a Maja zachwyciła wszystkich zebranych asymetryczną białą suknią.

Maja Hyży po rozstaniu z Grzegorzem Hyżym odnalazła prawdziwą miłość. Wraz z ukochanym Konradem Kozakiem spodziewa się właśnie czwartego dziecka. Para wychowuje już wspólnie 2-letnią Antoninę oraz bliźniaków z poprzedniego małżeństwa piosenkarki, Wiktora i Alexandra.

Od tamtej pory gwiazda dumnie prezentuje ciążowe krągłości przed obiektywami fotoreporterów. W międzyczasie zyskała nawet miano "polskiej Rihanny".

Reklama

Maja Hyży zorganizowała baby shower w Łazienkach Królewskich

Maja Hyży powoli odlicza już dni do narodzin córeczki, gdyż termin porodu wyznaczony jest na 2 lipca. Z tej okazji wokalistka zorganizowała wyjątkowe przyjęcie w Łazienkach Królewskich w Warszawie dla swoich przyjaciół i najbliższych.

"Baby shower" to tradycja coraz bardziej popularna w Polsce. Goście spotykają się, aby świętować rychłe narodziny dziecka. Impreza odbyła się w klimacie boho, a przyjaciółki Mai założyły na tę okazję luźne sukienki w kwiaty i koronki. 

Na trawie, tuż obok luksusowej restauracji Belvedere, zostały rozłożone koce z pysznym poczęstunkiem, plecione makramy i świeże kwiaty

Co ciekawe, w wydarzeniu uczestniczyły nie tylko przyjaciółki przyszłej mamy, ale również panowie. Na miejscu pojawili się m.in. Agnieszka Mrozińska z mężem Alexem Mrozińskim oraz Kamila Kamińska z Michałem Meyerem.

Maja zachwyciła wszystkich zebranych asymetryczną białą suknią. Przyszła mama trzymała mnóstwo prezentów dla siebie i córeczki oraz piękny bukiet kwiatów.

Zobaczcie, jak się bawili!

Zobacz też:

Maja Hyży odpowiada na krytykę Wojewódzkiego. Zakpił sobie z jej narządów!

Julia Wróblewska postanowiła być kelnerką. Skąd ta decyzja? "Żadna praca nie hańbi"

Najpierw suknia z orłem, a teraz to. Miss Polski pokazała narodowy kostium. Będzie afera?

To ON stoi za sukcesem Sary James? Jej managerem jest polski gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | baby shower | Agnieszka Mrozińska | Kamila Kamińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy