Reklama
Reklama

Maja Hyży znalazła przyjaciółkę na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Maja Hyży (31 l.), gwiazda nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" (premiera 5 marca o 20.05 w Polsacie), podczas rozmowy z nami zdradziła, jaka atmosfera panuje pomiędzy uczestnikami na planie programu. Wokalistka zaprzyjaźniła się aktualnie tylko z jedną uczestniczką.

Maja Hyży (sprawdź!) od dwóch miesięcy intensywnie pracuje na planie "TTBZ". Początkowo myślała, że pomiędzy uczestnikami będzie niezdrowa konkurencja. Jednak już po pierwszym dniu nagrań zmieniła zdanie. 

- Jest bardzo pozytywnie. Cała grupa jest już zżyta ze sobą. Co prawda mieliśmy dopiero kilka odcinków, a mamy wrażenie, jakbyśmy znali się długo. Wszyscy dobrze się dogadujemy i zapominamy o stresie. W charakteryzacji zawsze jest wesoło - powiedziała nam Hyży. 

Reklama

Przed startem zdjęć znała wszystkich tylko z widzenia. Jako pierwszą poznała Annę Sieklucką i od razu załapały świetny kontakt. Dziewczyny poświęcają sobie najwięcej czasu i są dla siebie wielkim wsparciem. 

- Z Anią mam najlepszy kontakt na planie, ale wydaje mi się, że z każdym. Jednak jak miałabym wskazać, to z Anią - dodała. 

Po pierwszym występie Maja pocieszała swoją nową przyjaciółkę, bo nie poszło jej na scenie. Dlaczego - przekonacie się wieczorem. 

Premierowy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" już dziś o 20:05 w Telewizji Polsat. 

Zobacz raport specjalny poświęcony programowi "Twoja twarz brzmi znajomo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy