Reklama
Reklama

Maja Hyży ostro o zachowaniu Agnieszki Hyży na komunii synów Grzegorza? „Była nie w sosie”

Maja Hyży (32 l.) z dumą patrzy, jak jej pociechy dorastają. Starsi synowie piosenkarki, których ojcem jest Grzegorz Hyży, przyjęli niedawno Pierwszą Komunię. Wydarzenie to było bardzo ważne nie tylko dla nich, ale również dla czułej mamy, która kibicowała im od początku. Po całej imprezie była zawiedziona?

Maja Hyży wspomina pierwszą Komunię synów

Pierwsza komunia Aleksandra i Wiktora - bliźniaków, które wokalistka ma jeszcze ze związku z Grzegorzem Hyżym - była dla Mai Hyży wielkim przeżyciem. Kobieta nie ukrywa, że towarzyszyły jej silne emocje: od stresu po radość na widok swoich coraz to bardziej dojrzałych pociech. Łez nie zabrakło!

Maja Hyży o obecności byłego męża na Komunii Świętej

Reklama

Piosenkarka nie była zszokowana tym, że Grzegorz Hyży pojawił się na ceremonii w kościele u boku swojej ukochanej, dziennikarki Agnieszki Hyży.

Zapytana przez Jastrząb Post, co sądzi o zachowaniu Agnieszki, która na zadowoloną nie wyglądała, broniła dziennikarki. Speszyły ją obiektywy aparatów?

Maja Hyży rozpieszcza synów, żeby ją kochali?

W rozmowie z Jastrząb Post wokalistka przyznała, że jej synowie nie mogli się doczekać prezentów, które dla nich przygotowała. Nic dziwnego, ponieważ nie zdecydowała się na skromne, symboliczne upominki, a kosztowne i konkretne prezenty.

Zobacz też:

Antek Królikowski po aferze zrezygnował z roli w serialu Polsatu. Wiemy, kto go zastąpi!

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

Katarzyna Cichopek w letniej stylizacji. Fani: "Widać dobrą energię"

Zełenski rozmawiał z Macronem. Francja dalej będzie dostarczać Ukrainie ciężką broń

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Hyży | Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama