Reklama
Reklama

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Maja Hyży wyznała, że marzy o ślubie. Choć razem z partnerem dają sobie czas, liczy, że ceremonia już wkrótce się odbędzie. Jak wyobraża sobie ten dzień?

Maja Hyży od kilku lat układa sobie życie u boku tajemniczego Konrada, z którym doczekała się córki Tosi. Artystka zdecydowała się nie mówić o związku publicznie, dlatego na próżno szukać zdjęć, czy wspólnych ujęć z ukochanym. Mimo to teraz zdecydowała się uchylić rąbka tajemnic i opowiedziała o ślubnych planach.

Maja Hyży ślub

Maja Hyży w rozmowie z naszym reporterem wyznała, że choć myślą o ślubie, nie ustalili dokładnej daty. Czekają na odpowiedni moment. 

Celebrytka nie ukrywa także, że marzy jej się zorganizować  ślub w innym państwie. Czy zdecyduje się wyjechać z całą rodziną? Czas pokaże.

Reklama

Maja nie ukrywa że zdecydowanie bardziej naciska na ceremonię niż ukochany. Jest przekonana jednak, że wkrótce namówi Konrada.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też:

Maja Hyży ma żal do sąsiadki! Niebywałe, co ją spotkało

Maja Hyży znalazła przyjaciółkę na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy