Reklama

Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz nie mogła dłużej milczeć. Tak wypowiedziała się o pomagających celebrytach!

Maja Bohosiewicz (32 l.) skomentowała chwalenie się celebrytów niesieniem pomocy dla Ukraińców i ich pogrążonego w wojnie kraju. Aktorka odwołała się do ważnego hasła – „pomagać należy po cichu”. Skrytykowała kolegów i koleżanki po fachu?

Maja Bohosiewicz zabrała głos w sprawie obecnego zachowania polskich, i nie tylko, celebrytów. Gwiazda wypowiedziała się na temat zmobilizowania społeczeństwa do niesienia pomocy Ukrainie i jej obywatelom. Wielu artystów udostępnia w internecie zdjęcia, nagrania i posty, w których pokazują, jak pomagają uchodźcom poprzez organizację zbiórek, rozwożenie matek z dziećmi do domów, czy przygotowywanie darów. Wielu internautów uważa, że to niestosowne ze strony tych, którzy na aktywności w sieci zwyczajnie zarabiają. Czy Bohosiewicz poparła ogół? A może stanęła po stronie celebrytów?

Reklama

Maja Bohosiewicz o pomaganiu Ukraińcom

Aktorka w swoich mediach społecznościowych zadała obserwatorom nietypowe pytanie. Poprosiła, żeby wypowiedzieli się na temat "pomagania po cichu" i afery związanej z nagłaśnianiem działań mających na celu wspieranie Ukrainy.

Po chwili jednak sama obszernie wypowiedziała się w tej kwestii. Jej zdecydowane słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Kobieta jest zbulwersowana zastrzeżeniami i krytyką, którą można znaleźć w internecie.

Maja Bohosiewicz zachęca do chwalenia się dobrem!

Zachęciła wówczas ludzi do tego, by nie bali się mówić o tym, co dobrego zrobili w życiu, bo to żaden wstyd.

Zobacz też:

Zdrójkowski już nie płacze za Gąsiewską! Wyznał, co do niej czuje

Chabior niedawno stracił przyjaciela. Teraz apeluje o pomoc

"Pod gruzami są dzieci". Rosja zbombardowała szpital w Mariupolu

Rafał Maślak zafundował żonie oryginalny prezent. "Na bogato"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy