Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Magdalena Schejbal zszokowana obecnością w książce do WOS-u. "Nikt nie poinformował..."

Magdalena Schejbal (42 l.) pojawiła się w najnowszym wydaniu jednego ze szkolnych podręczników. Aktorka nie spodziewała się, że informacje na jej temat będą służyły do edukacji młodego pokolenia. W wywiadzie dla Pomponika powiedziała, co o tym myśli. Nie jest zadowolona?

Magdalena Schejbal w książce do WOS-u

W ostatnich miesiącach dochodziło do nas wiele smutnych wieści dotyczących życia prywatnego Magdaleny Schejbal. Niepowodzenie w prowadzeniu biznesu gastronomicznego na Podhalu oraz kryzys w związku ze Sławomirem Ziębą Drzymalskim spowodowały, że aktorka podjęła decyzję o przeprowadzce z Zakopanego do Warszawy. Tym samym para powróciła do prowadzenia wspólnego życia na odległość. Pomimo tego, że posiadają już dwoje dzieci, nie są w stanie znaleźć kompromisu. Magdalena Schejbal nie chce zrezygnować z pracy w teatrze, a jej ukochany nie wyobraża sobie życia w innym miejscu niż Podhale.

Reklama

Teraz o Magdalenie Schejbal znów zrobiło się głośno za sprawą książki do nauki WOS-u. Okazuje się, że aktorka znalazła się w publikacji, czym wywołała wielkie poruszenie w branży. Nasz reporter postanowił ustalić, w jaki sposób Magdalena Schejbal dowiedziała się o tym, że jej wizerunek znalazł się w najnowszym wydaniu książki "Po prostu WoS" przeznaczonej do nauki przedmiotu szkolnego Wiedza o Społeczeństwie.

Magdalena Schejbal nie zna jeszcze szczegółów publikacji. 

"No to będę musiała zakupić książkę i zobaczyć, co tam się w ogóle wydarza i w jakim kontekście ja tam się znajduję" - zadeklarowała Magdalena Schejbal w wywiadzie dla serwisu Pomponik. 

Schejbal w książce do liceum

Aktorka jest bardzo podekscytowana faktem, że znalazła się w książce dla licealistów. Wcześniej nikt nie zapowiadał, że zamierza wykorzystać jej wizerunek. 

"Bo ja nie wiedziałam o tym, że będę w tej książce. Nikt mi o tym nie poinformował i nikt mnie nie zapytał czy chcę tam w ogóle być, ale to bardzo miłe i nobilitujące i takie zabawne zresztą też" - mówiła dumna Magdalena Schejbal.

"A może zostały złamane jakieś prawa autorskie?" - zastanawiał się nasz reporter.

"Może...Słuchajcie na szczęście nie jest to podręcznik do HIT-u" - podsumowała Magdalena Schejbal, puszczając oczko do kamery.

W dalszej części wywiadu gwiazda została zapytana o to, czy chciałaby jeszcze wystąpić w "Kryminalnych". Kultowa produkcja, która przed laty przyciągała przed telewizory miliony widzów, dziś należy już do przeszłości. Aktorka nie ukrywa jednak, że z chęcią wróciłaby do tamtej roli.

"No cóż...ja bardzo duży sentyment mam do tego projektu i myślę, że wszyscy z przyjemnością z kolegami, z koleżankami wskoczylibyśmy jeszcze raz w te same buty" - powiedziała w wywiadzie dla naszego serwisu Magdalena Schejbal

Nasz reporter dopytywał, jak gwiazda zareagowałaby, gdyby pojawił się pomysł realizacji remake'u "Kryminalnych". 

"Dobrze, bo ja już jestem stara. To dobry moment jest" - odparła szczerze aktorka. 

Zobacz też:

Alec Baldwin porozumiał się z rodziną zabitej Halyny Hutchins. Wdowiec otrzyma część zysków?

Los nie oszczędzał Ewy Błaszczyk. Pod pięknym uśmiechem skrywa niemały ból

Wielka niespodzianka w "Love Island. Wyspa miłości". To pierwsza taka sytuacja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy