Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek dostała nową pracę. Tym razem nie w TVP…

Magdalena Ogórek, gwiazda TVP, ma za sobą burzliwą karierę. Na szczęście przyszłość rysuje się w świetlanych barwach. Ogórek właśnie dostała kolejną propozycją pracy i to nie ze strony telewizji publicznej.

Kariera Magdaleny Ogórek rozkwitła w 2015 roku, gdy ówczesny lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Leszek Miller, uznał ją za idealną kandydatkę na prezydenta RP. Zaledwie 3 lata później Ogórek udzieliła „Rzeczpospolitej” zaskakującego wywiadu, w którym stwierdziła, że z SLD nie miała z zasadzie nic wspólnego:

Wzbudziła tym spore zdziwienie, zwłaszcza wśród osób, które pamiętają ją z MSWiA, gdzie pracowała za czasów Ryszarda Kalisza, a potem przez 2 lata była zatrudniona w klubie poselskim SLD. Kiedy jednak zbliżyła się ideologicznie i zawodowo do Prawa i Sprawiedliwości, postanowiła odciąć się od wszelkich kontaktów z Lewicą. Od kilku lat robi karierę w TVP, prowadząc z Jarosławem Jakimowiczem program „W kontrze”. 

Reklama

Początek radiowej kariery

Na tym nie koniec sukcesów. Jak donoszą Wirtualne Media, Ogórek właśnie znalazła się u progu kariery radiowej. Poprowadzi program publicystyczny na antenie Polskiego Radia w Opolu. Prezes Radia Opole, Piotr Moc zapowiada: 

Na publicystykę, politykę i edukację będzie przeznaczone pasmo po godzinie 15. Jak zapowiada rozgłośnia: 

Popołudniowe wydanie rozpocznie „Reporterskie tu i teraz”, po którym nastąpi  nowy program publicystyczny, prowadzony przez Joannę Matlak, Piotra Gocieka, Piotr Moca, Piotra Cywińskiego i Michała Rachonia. Z kolei w każdy piątek „Polityczny obraz tygodnia” poprowadzą panie: Joanna Matlak i Magdalena Ogórek. 

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie Magdaleny Ogórek, z pewnością poradzi sobie doskonale. 

Zobacz też: 

Sandra Kubicka ujawnia prawdę o swojej orientacji. Niespodziewany coming out?

Oliwia z "Love Island" pozuje w bikini i nowej fryzurze

Setki kolejnych zgonów. Raport Ministerstwa Zdrowia


***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy