Reklama
Reklama

Magda z „Rolnika” pokazała oficjalne zdjęcia ze ślubu! „Dzień pełen magicznych chwil”

Magda Bator z 7. edycji programu „Rolnik szuka żony” jest świeżo upieczoną mężatką. Kiedy emocje już nieco opadły, opublikowała fotki z uroczystości dzięki czemu w końcu możemy w całej okazałości zobaczyć jej suknię!

Kiedy Magdalena Bator zgłosiła się do 7. edycji programu "Rolnik szuka żony", liczyła z całą pewności, że znajdzie tam miłość. I nie przeliczyła się, choć niewiele brakowałoby, a szczęście przeszłoby bokiem.

Kuba, z którym finalnie się związała, nie mógł dojechać na nagrania, zatem nie miała okazji go poznać. Wysłał jednak list, który zwrócił jej uwagę, przez co zapragnęła spotkania z nim. Okazało się, że przeczucie jej nie myliło. Magda i Kuba spotkali się i dość szybko zostali parą. W zeszłym roku zostali rodzicami synka, a teraz przyszedł czas na ślub.

Reklama

Para pobrała się 9 lipca. Na weselu nie zabrakło oczywiście osób związanych z "Rolnikiem". Pojawił się m.in. Dawid Noweta, który zrelacjonował w sieci fragment uroczystości. Dzięki temu na gorąco mogliśmy zobaczyć, jak państwo młodzi prezentują się w tym ważnym dniu.

Magda z "Rolnika" pokazała zdjęcia ze ślubu

Teraz z kolei sama zainteresowana pokazała zdjęcia ze ślubu. W albumie widzimy Magdę pozującą u boku Kuby, na drugiej fotce z kolei towarzyszy im synek. W końcu możemy zobaczyć dokładnie jej utrzymaną w klimacie boho suknię ślubną.

Zdjęcie państwa młodych pojawiło się także w mediach społecznościowych programu "Rolnik szuka żony".

Sama zainteresowana pokusiła się jedynie o krótki komentarz, pisząc, że "był to dzień pełen magicznych chwil". Nie szczędziła także komplementów ukochanemu, określając go swoją miłością.

Magda i Kuba to oczywiście nie jedyna para, którą przed ołtarz doprowadził program "Rolnik szuka żony". Niedawno ślub brali Marta Paszkin i Paweł Bodziany. Na ślubnym kobiercu kilka lat temu stanęli także m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, a także Agnieszka i Robert Filochowscy.

Zobacz też:

Tomasz Lis już sprzedał swój wielki dom w Konstancinie. Nie dostał za nią 5 milionów euro. A ile?

Tomasz Lis sprzedaje ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Agnieszka Kotońska schudła 40 kilogramów. Pokazała brzuch

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 7 | Magdalena Bator
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy