Reklama
Reklama

Magda Bator z 7. edycji „Rolnik szuka żony” poślubiła ojca swojego dziecka. Suknia ślubna w modnym stylu

Kolejna osoba z programu „Rolnik szuka żony” wzięła ślub! Tym razem jest to Magdalena Bator, którą mogliśmy oglądać w 7. edycji programu. Jak wyglądała w tym ważnym dniu?

Rolnik szuka żony: historia miłości Magdy Bator i Kuby

Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par, a niektóre zdecydowały się  powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Na przestrzeni ostatnich lat nie brakowało jednak też wielu rozstań.

Wiosną ślub wzięli Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, a teraz kolejna uczestniczka wyszła za mąż. Mowa o Magdalenie Bator z 7. edycji programu, która poślubiła ojca swojego dziecka, Kubę.

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak droga do ich związku była wyboista. Rolniczka, biorąc udział w programie, wybrała trzech kandydatów, jednak z żadnym z nich nie udało jej się zbudować związku. Koniec końców znalazła jednak miłość swojego życia i to właśnie dzięki programowi "Rolnik szuka żony".

Reklama

Otóż, przejrzała wszystkie listy, jakie do niej dotarły od zainteresowanych nią mężczyzn, a jeden z nich szczególnie przykuł jej uwagę. Był to właśnie list od Kuby, który, jak się okazało, był nią zainteresowany, ale nie mógł dotrzeć na nagrania.

Potem już wszystko potoczyło się bardzo szybko. Magda i Kuba niemal od razu zostali parą, bardzo szybko także zaręczyli się, a niedługo później przyszedł na świat ich syn, Marcel.

Magda Bator z "Rolnik szuka żony" poślubiła Kubę

Teraz para postanowiła sformalizować swój związek i są już małżeństwem! Ich ślub odbył się 9 lipca. Na uroczystości bawił się m.in. Dawid Noweta, który również występował w "Rolniku" i dzięki jego relacji możemy zobaczyć, jak państwo młodzi prezentowali się w tym ważnym dniu.

Suknia Magdaleny Bator była utrzymana w modnym w ostatnich latach stylu boho, a na głowie zamiast welonu miała wianek.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Zobacz też:

Tomasz Lis grozi procesem. Dziennikarz opublikował nowy post na Twitterze

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Bator | Rolnik szuka żony 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy