Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Wójcik nie wyobraża sobie związku z Olehem Riaszeńczewem!

Magda Wójcik (31 l.) i Oleh Riaszeńczew (20 l.) byli bohaterami najgłośniejszego romansu w domu Wielkiego Brata. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem zwyciężczyni show postanowiła skomentować ich relację. Padły mocne słowa...

Magda Wójcik podczas konferencji prasowej „Big Brothera” po raz pierwszy miała możliwość, aby skomentować rzekomy związek z Olehem. Dotychczas znane było tylko jego stanowisko w tej sprawie. Podobno młodzieniec nie wyobraża sobie życia bez niej i wynajął wspólne mieszkanie, w którym mają zamieszkać. 

Reklama

Niestety, zwyciężczyni reality show nie podziela jego entuzjazmu. Uważa, że muszą sobie dać więcej czasu i poznać się na nowo.

„Na razie nie wyobrażam sobie tej relacji. Nie wiem, co nas czeka. Wczoraj dopiero zaczęliśmy omawiać wszystkie sprawy z programu. Potrzebujemy kilku randek, aby się lepiej poznać. 

Musimy zobaczyć, jak to jest na żywo bez kamer. Nic na siłę. Ciężko mi teraz to ocenić. Mam różne doniesienia na jego temat, dobre i złe. Muszę się zastanowić i sama podjąć decyzję!” - powiedziała Magda.

„Mam nadzieję, że to, co on mówi, jest prawdą” - dodała. 

Trzymamy za nich kciuki. Całą rozmowę z Magdą możecie zobaczyć poniżej: 

Dowiedz się więcej na temat: Madzia Wójcik | Oleh Riaszeńczew | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje