Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew z "Big Brothera" przekują miłość w biznes. Znamy szczegóły!

Madzia Wójcik (31 l.) i Oleh Riaszeńczew (20 l.) po zakończeniu „Big Brothera” od razu zabierają się do pracy nad wspólnym projektem. Planują skupić się na bardzo dochodowej gałęzi show-biznesu...

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew to najgorętsza para aktualnej edycji "Big Brothera". Po zakończeniu emisji programu planują sprytnie wykorzystać swoją popularność i założyć wspólny kanał na YouTube.

Reklama

Prawdopodobnie na początku będą nagrywać tam filmy na temat reality-show, jednak po czasie, jak wszystko pójdzie po ich myśli, stworzą coś bardziej innowacyjnego. Możliwe, że udostępnią opcję podglądania ich na żywo przez cały dzień. 

Podczas ostatniej rozmowy z nami Oleh potwierdził, że chce zostać w show-biznesie na stałe.

„W domu Wielkiego Brata miałem sen, że mamy z Madzią wspólnego vloga. Na pewno spróbujemy stworzyć coś fajnego. Dodatkowo marzę o aktorstwie. Przed wejściem do programu nie byłem zadowolony ze swojego życia. Byłem właścicielem firmy budowlanej, jednak nie spełniało to moich oczekiwań. Poszukuję zmian. Pewne jest jedno: „Big Brother” to dobry start do nowego życia” - wyznał Riaszeńczew. 

Dodatkowo udało nam się dowiedzieć, że Olek zamierza przeprowadzić się do Warszawy. Już teraz szuka mieszkania, w którym zamieszka wspólnie z Madzią. Młodzieniec zrobi jej niespodziankę i po zakończeniu finałowego odcinka pojadą tam wspólnie, aby spędzić czas bez kamer.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:  

Dowiedz się więcej na temat: Madzia Wójcik | Oleh Riaszeńczew | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje