Reklama
Reklama

Magda Ogórek w krwistej mini EPATUJE torebką Diora, wychodząc z drogiej cukierni

Magda Ogórek (43 l.) niegdyś startowała w wyborach prezydenckich z poparciem SLD, od kilku lat jest twarzą TVP Info. Prezenterka nie kryje swojej słabości do luksusu i znanych marek. Pracując w publicznej telewizji, może sobie pozwolić na życie w dostatku.

Choć przeciwnicy polityczni twierdzą, że to straszny obciach pracować w "szczujni TVP" i firmować swoim nazwiskiem rządową propagandę, Magda Ogórek chwali sobie posadę, a wręcz lubi podkreślać, że jest "najdroższą gwiazdą stacji" i stać ją na drogie torebki i luksus.

W końcu zarabia krocie - na jej konto co miesiąc wpływa ponoć ponad czterdzieści tysięcy złotych! Skąd taka kwota? Dwa lata temu wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz podczas posiedzenia senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu ujawnił, że Ogórek zgarnia rocznie ponad pół miliona złotych. Łatwo więc policzyć, ile miesięcznie wpada do jej portmonetki.

Reklama

Magda Ogórek kocha luksus i ma słabość do drogich marek

Jeszcze zanim została kandydatką na prezydenta i twarzą rządowych mediów, była aktorką i przez 12 lat grała pielęgniarkę w "Na dobre i na złe".

Gdy szefem Telewizji Polskiej został Jacek Kurski, została doceniona i rozwinęła skrzydła. Dziś prowadzi kilka programów w TVP Info, ma też własną firmę zajmującą się wydawaniem książek.

Swoją szczupłą sylwetkę lubi podkreślać kusymi sukienkami, w które wbijała się już, kandydując na urząd prezydenta. Ostatnio można było ją zobaczyć, jak w czerwonej sukience, z torebką Diora i w złotych klapkach na szpilkach wychodzi z drogiej cukierni z kawą i słodkościami, a następnie wsiada do swojego luksusowego BMW. Kto bogatemu...

Zobacz też:

Magda Ogórek bohaterką "Faktów" TVN. Tak broniła drożyzny na stacjach

Dorota Gardias pracuje nad nową piosenką. Kariera muzyczna pochłonęła ją bez reszty?

Krzysztof Rutkowski na temat zmiany wizerunku. Pozwoli stylistom dotknąć swoich włosów? "Ale po co!?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Ogórek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy