Reklama

Reklama

Reklama

Gardias pracuje nad piosenką. Jest jednak jeden problem. "Jeszcze nie wiem o czym"

Dorota Gardias (42 l.) nie zwalnia tempa. Po udziale w programie „Mask Singer”, gdzie występowała w przebraniu róży, wciąż kombinuje, jak pokierować swoją karierą. Muzyka jest jej pasją, którą sobie ceni, jednak praca w telewizji również ją spełnia. Łącząc przyjemne z pożytecznym, pogodynka ślęczy nad ścieżką dźwiękową i pisaniem tekstu w wolnych chwilach. Ma jednak kłopot z dobraniem tematu utworu. Fani śpieszą jej z pomocą!

Dorota Gardias pracuje nad własną piosenką

Dorota Gradias zaskoczyła wszystkich, gdy okazało się, że to ona skryła się w przebraniu róży w jednym z odcinków programu "Mask Singer". Gwiazda wykonała wówczas utwór "I Love Rock’n’roll" Joan Jett, za który zebrała pochwały.

Umiejętności wokalne młodej prezenterki doceniła nawet najsurowsza krytyczka wokalnych talentów Elżbieta Zapendowska, która przyznała, że głos prezenterki najlepiej sprawdza się w rapowaniu. Zauważyła również, że Gardias przydałoby się "oszlifować", bo ma potencjał na zostanie profesjonalną piosenkarką.

Reklama

Dorota nie zaniechała śpiewania po telewizyjnym debiucie. W ostatnim wpisie na Instagramie wróciła do tematu, informując swoich fanów o tym, że pracuje nad nową piosenką, jednak brakuje jej jeszcze słów, które mogłyby uzupełnić starannie skomponowaną melodię.

Gardias wspominała o tym, że pracuje nad własnym utworem już jakiś czas temu. Okazuje się bowiem, że wyprodukowanie własnego utworu jest jednym z jej największych marzeń, a ona starannie spełnia każde z nich.

Niestety, do tej pory Dorota Gardias nie zdradziła, kiedy możemy się spodziewać premiery utworu. Jest na co czekać!

Fani Gardias wybierają temat jej pierwszej piosenki

Fani pospieszyli Dorocie z pomocą, proponując temat przewodni piosenki. Wielu uznało, że najlepiej będzie jeśli zaśpiewa o tym, co jest jej bliskie, np. o swoich przeżyciach, ponieważ związane z nimi emocje najłatwiej będzie jej przekazać w utworze.

"Napisz o sobie, o uczuciach które Tobą targają",

"Seks, miłość - to zawsze dobrze się sprzedaje",

"Może o pogodzie i miłości",

"Napisz co jest teraz na czasie rzeczywistym o problemach z którymi boryka się świat o wojnie której być nie powinno, o miłości o szacunku do drugiej osoby tolerancji. O tym, że gdyby ludzie się wzajemnie miłowali, nie było byłoby tego, co teraz widzimy i słyszymy na własne uszy",

"O sile kobiety Ty jesteś silną mądrą kobietą, więc napisz o tym, masz to w sercu przecież" - czytamy propozycje w komentarzach.

Jakie propozycje Wy mielibyście dla Doroty?

Zobacz też:

Oto, dlaczego Dawid Podsiadło odniósł sukces! Początki jego kariery nie były łatwe

Uważająca się za religijną Edyta Górniak wdała się w konflikt z księdzem. "Mam dla niego smutną wiadomość"

Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini! Fani patrzyli tylko na jedno!

Turcja zgodziła się na dołączenie Finlandii i Szwecji do NATO

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy