Reklama
Reklama

Magda Mołek wystosowała rozpaczliwy apel! Zwraca się do młodzieży

Magda Mołek (45 l.) zabrała głos w sprawie śmierci ciężarnej Izabeli. Dziennikarka apeluje do polityków, lekarzy i młodzieży. "Jeśli ty nie zajmiesz się polityką, ona zajmie się tobą" - grzmi Mołek.

Coraz więcej osób zabiera głos w sprawie śmierci ciężarnej Izabeli z Pszczyny. Tragedia, która dotknęła kobietę, wywołała ogromny sprzeciw wobec nowemu, barbarzyńskiemu prawu aborcyjnemu. Na ulicach polskich miasto odbyły się liczne protesty, gdzie jednoczono się ze zmarłą i jej rodziną.

Do sprawy odnosi się również coraz więcej osób ze świata show biznesu. Sprawę komentowała już Izabela JanachowskaKasia TuskMatylda Damięcka czy Anna Lewandowska.

Reklama

Magda Mołek apeluje do młodzieży: dlaczego pozwalacie, by starcy meblowali wam świat?

Magda Mołek to dziennikarka zaangażowana społecznie, która często podejmuje ważne dla siebie tematy. Celebrytka została poruszona śmiercią młodej Izabeli z Pszczyny, w związku z tym wystosowała specjalny apel na swoim Instagramie. Prezenterka zwraca się do polityków, lekarzy i młodzieży, aby nie dali się zastraszyć i walczyli o lepszy świat dla siebie i innych.

Dziennikarka przywołuje również przykłady innych państw, którym udało się zwalczyć zaostrzone prawo aborcyjne, po tragicznej śmierci kobiet.

Zobacz też:

Uczestnicy oburzeni randką Kamili. Uczestniczka odpowiada!

Maja Sablewska nago w oknie! Widok poróżnił fanów!

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z ukochanym! Nie kryją szczęścia!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy