Reklama
Reklama

Magda Mołek chce założyć "kościół kobiet": "Byłabym boginią!"

Magda Mołek (45 l.) to dziennikarka z ponad 20-letnim stażem. W ubiegłym roku pożegnała się ze stacją TVN i rozpoczęła działalność na własną rękę. Od tamtej pory buduje kobiecą społeczność w internecie i stara się być w bliskim kontakcie z widzkami. Swoją społeczność nazwała nawet..."kościołem"!

Magda Mołek chce założyć "kościół kobiet": "Byłabym boginią!"

Magda Mołek w ubiegłym roku, po 16 latach pracy w TVN, postanowiła rozstać się ze stacją. Dziennikarka zyskała szeroką rozpoznawalność za sprawą porannego programu "Dzień dobry TVN", w którym występowała jako gospodyni w latach 2005-2019. W ubiegłym roku Magda rozpoczęła pracę na własną rękę i oddała się prowadzeniu autorskiego kanału na YouTubie pod nazwą "W moim stylu", do którego zaprasza ludzi kultury, sztuki i show biznesu.

Reklama

W rozmowie z Tomaszem Sekielskim w audycji "Onet Rano" była gwiazda TVN żartobliwie opowiedziała o swoim pomyśle założenia organizacji religijnej zrzeszającej wszystkie kobiety:

"Czas wreszcie założyć prawdziwy kościół kobiet. On już i istnieje, ale jeszcze nikt go nie zdefiniował" - stwierdziła Magda.

"I ty byłabyś kapłanką?" - zapytał Sekielski.

"Ja bym była boginią!" - zaśmiała się Mołek.

W rozmowie z dziennikarzem Magda opowiedziała o tym, co wydarzyło się na przestrzeni roku od momentu jej odejścia z tradycyjnej telewizji.

Dziennikarka przyznała, ze udało jej się zrzeszyć grupę wiernych fanów treści, które tworzy, jednak w większość odbiorcami "W moim stylu" są kobiety. Według niej niezbędne jest zbudowanie społecznego poczucia kobiecej wspólnoty i właśnie to udało się byłej gwieździe TVN budować w autorskim programie.

"To jest przestrzeń o nas i dla nas. Te moje dziewczyny, ten mój kościół, te moje kobiety... To jednak kobiety, ale też kilkanaście procent mężczyzn" - odpowiedziała na pytanie Sekielskiego, o to do kogo kieruje tworzone treści.

Mołek podkreśliła, że jej kanał na YouTube, był stworzony przez nią od samego początku i sama zainwestowała w niego pieniądze.

Jak twierdzi: "Wykonałam kawał roboty, ale przede wszystkim, nauczyłam się czegoś nowego" podkreśla prezenterka telewizyjna".

Zobacz też:

Miłogost Reczek nie żyje. Aktor miał 60 lat

Ilona Krawczyńska. Kim jest prowadząca sylwestra Polsatu?

Ewa Szabatin z wizytą w TVP. W końcu założyła maseczkę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek
Reklama
Reklama
Reklama