Reklama
Reklama

Ewa Szabatin z wizytą w TVP. W końcu założyła maseczkę!

Ewa Szabatin (42 l.) kiedyś była zawodową tancerką. Dziś zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia. Kobieta znana jest ze swojego osobliwego zdania na temat globalnej pandemii oraz niekonwencjonalnych sposobów radzenia sobie z infekcjami. Ex-tancerka odwiedziła ostatnio studio TVP, w którym zmuszona była założyć maseczkę ochronną. Niezbyt jej się to spodobało...


Ewa Szabatin z wizytą w TVP. Musiała ubrać maseczkę

Ewa Szabatin przez długi czas była jedną z popularniejszych polskich zawodowych tancerek. Od 2006 roku, przez trzy edycje występowała w "Tańcu z gwiazdami". Później zabrała się za projektowanie ubioru.

Dziś Ewa jest blogerką i kreuje się na specjalistkę z zakresu zdrowego żywienia. Celebrytka nie kryje, że śmieszą ją ludzie, którzy chwalą się w mediach społecznościowych, że zaszczepili się przeciwko koronawirusowi.

Reklama

Sceptyczna wobec osiągnięć współczesnej medycyny Szabatin odwiedziła we wtorek studio Telewizji Polskiej. Ex-tancerka wystąpiła w programie "Pytanie na śniadanie", ale by wejść do budynku, w którym znajduje się studio, była zmuszona założyć maseczkę ochronną, o czym nie zapomniała wspomnieć na swoim Instastories: 

"Maseczka obowiązuje przy wjeździe" - mruknęła na nagraniu.

Przypomnijmy, że nie tak dawno Ewa chwaliła się na swoim Instagramie, że "nie jest zaczipowana":

"Ponieważ nastała moda na obwieszczanie światu swojego nowego statusu zaczipowania, to ja obwieszczam również swój nowy status nie-zaczipowania!".

Ex projektantka mody pisała wówczas, że "czipuje się codziennie w inny sposób", a mianowicie po przez: regularny trening, medytację, oddychanie, picie "Szaba Szot" oraz zimne prysznice. 

Ewa Szabatin i jej problemy z kręgosłupem

Ewa Szabatin, jako entuzjastka zdrowego stylu życia, w porannym programie Telewizji Polskiej, opowiadała o wpływie szpilek na zdrowie kręgosłupa. 

Blogerka przyznała, że sama zmaga się z bólem pleców, ponieważ przez 25 lat trenowała zawodowo taniec, właśnie w butach na obcasie.

"Rozmowa totalnie na luzie (...) Nie chciałam zrobić żadnego faux pas. Nie byłam pokraką, ale chciałam pokazać, jak źle można chodzić w obcasach i jak źle można się w nich czuć. Dbajcie o zdrowie, dbajcie o kręgosłup. Wybierajcie dobrze ustawione obcasy" - przestrzegała przed zwyrodnieniami postawy była tancerka.

Myślicie, że faktycznie zimne prysznice i zielone soki są gwarantem zdrowia?

Zobacz też:

Miłogost Reczek nie żyje. Aktor miał 60 lat

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

Patricia Kazadi po przejściu COVID-19: "Czas wyjść z kokonu!"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Szabatin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy