Reklama
Reklama

Magda Gessler zrobiła sobie usta? Na głośną teorię fanów zareagował chirurg plastyczny

Wygląd Magdy Gessler budzi w internautach wiele emocji. Niektórzy wręcz prześcigają się w teoriach dotyczących jej wagi, jędrnej twarzy lub wydatnych ust. Nie brakuje opinii sugerujących, że gwiazda TVN pozwoliła sobie na liczne poprawki chirurgiczne. Już wiadomo, czy są prawdą! Znany lekarz zabrał głos.

Magda Gessler przeszła operacje plastyczne?

Magda Gessler wzbudza skrajne opinie wśród internautów ze względu na to, że czasami rzuci talerzem, nie sili się na zbędne uprzejmości i gdy trzeba nie przebiera w słowach. Niemniej jednak wciąż gromadzi spore grono odbiorców w sieci. Fani często debatują publicznie nad jej wyglądem, zastanawiając się, jakim cudem znana restauratorka wygląda niemalże jak nastolatka.

Teoriom na ten temat nie ma końca. "Znowu powiększyła usta!", "Korzysta z botoksu" - to tylko jedne z wielu zdań, które formułują internauci. Jakiś czas temu celebrytka tłumaczyła się publicznie z wyglądu swoich włosów.

Reklama

"Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy" - powiedziała Magda w rozmowie z "Faktem". Czy jednak nie doszło do innych ingerencji? Znany chirurg zabrał głos.

Wyjaśnienia gwiazdy na niewiele się zdają, a szum wokół niej wciąż narasta. Na szczęście internauci dłużej nie będą musieli dociekać prawdy na własną rękę... Chirurg plastyczny gwiazd - Krzysztof Gojdź znany z programu TVN Style, wyjawił sekret Gessler. Pomógł jej zachować świetny wygląd?

"Ach te usta i ten Dzióbek! I pomyśleć ze wszystko naturalne i że Dr Gojdź nic tu nie działał" - napisał znany z TVN lekarz.

Restauratorka szybko zareagowała na wypowiedź lekarza. Wylewnie skomentowała jego rewelacje!

"I dlatego się przyjaźnimy, bo nie mamy wspólnych interesów tylko prawdziwą przyjaźń" - odpowiedziała mu Gessler.

Magda Gessler zrzuciła zbędne kilogramy

Magda Gessler zdecydowała się swego czasu na gruntowne zmiany, ale mające naturalne źródło. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zmieniła swój styl życia, koncentrując się na zdrowej diecie. W wywiadach opowiadała o tym, że "je mniejsze porcje".

Restauratorka wyznała, że nie jest fanką rygorystycznego odchudzania, bazującego na nakazach i zakazach. Ceni sobie za to "zachowanie równowagi" i umiar w jedzeniu. Aż trudno uwierzyć, jaki efekt przyniosły jej działania. Szybko zdążyła pozbyć się 13 kilogramów: "Gołym okiem widać moje -13 kg" - napisała wówczas na Instagramie.

Jak uważacie, wygląda lepiej niż przed odchudzaniem? Widać różnicę?

Zobacz też:

Gessler osobliwie skomentowała półnagiego Musiała. Fani skonsternowani!

Smutne wspomnienia Gessler. Jej mama zalała się łzami, gdy zobaczyła świąteczne prezenty

Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się w "DDTVN". Nie do wiary, o co...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | TVN SA | Krzysztof Gojdź
Reklama
Reklama
Reklama