Reklama
Reklama

Smutne wspomnienia Gessler. Jej mama zalała się łzami, gdy zobaczyła świąteczne prezenty

Magda Gessler (69 l.) od lat związana jest ze stacją TVN. To właśnie tam prowadzi "Kuchenne rewolucje", a ostatnio fani mogli zobaczyć ją w kolejnym formacie. W jednym z odcinków "Świąt z Gesslerami" restauratorka opowiedziała o rodzicach, a także o domowych tradycjach. Poruszyła również wątek mamy, która zalała się łzami, gdy zobaczyła prezenty pod choinką!

"Święta z Gesslerami" to kilkuodcinkowy program wyemitowany w TVN. W formacie Magda Gessler pomagała wybranym rodzinom z kuchennymi przygotowaniami do Bożego Narodzenia. 69-latka swoimi poradami wsparła m.in. Sylwię, samotną matkę 14-letniego Kamila i 18-letniego Damiana. Kobieta opowiedziała o tęsknocie za domem i zmarłym ojcu.

Jej zwierzenia nakłoniły Magdę do podzielenia się z widzami świątecznymi tradycjami, które były kultywowane u jej bliskich.

Reklama

Mama Magdy Gessler popłakała się, gdy zobaczyła prezent świąteczny. Nie tego oczekiwała

Podczas uwijania się w kuchni Gessler zapytała synów Sylwii, czy ci przygotowują dla niej jakiś prezent pod choinkę. Chłopcy wyjawili,  że zawsze chcą zaskoczyć mamę, jednak bywało i tak, że niektóre dary były nietrafione.

 W tym momencie również właścicielka "U Fukiera" opowiedziała o tym, co przed laty wydarzyło się na jej rodzinnej wigilii. Smutne wspomnienie z dzieciństwa towarzyszy jej do dziś, a w szczególności widok zapłakanej mamy.

Okazało się, że Olga Borkowska zalała się łzami, gdy zobaczyła, że pod choinką czeka na nią nowy sprzęt do sprzątania...

"Musisz wcześniej pytać i wybadać. Pamiętam, że moja świętej pamięci mama którejś Wigilii rozpłakała się po otrzymaniu prezentów od taty. Dostała odkurzacz, pralkę, żelazko, deskę do prasowania..." - powiedziała.

"To są koszmarne prezenty dla kobiety" - skwitowała Sylwia.

Magda przyznała jej rację i powiedziała, że żadna z pań nie marzy o tym, by dostać przedmioty do pracy w domu.

"I dlatego tutaj trzeba się mocno zastanowić, czy na pewno to jest marzenie każdej kobiety, żeby dostać takie przedmioty do roboty w domu" - podsumowała restauratorka.

Też nie byłybyście zadowolone z takich podarunków?

Przeczytajcie również:

Kosmiczne ceny za świąteczne przysmaki z lokalu Magdy Gessler. Porównaliśmy, po ile sprzedawała je w zeszłym roku

Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się w "DDTVN". Nie do wiary, o co...

Stare zdjęcie Magdy Gessler. Ciężko ją rozpoznać?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Święta z Gesslerami
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy