Reklama
Reklama

Gessler osobliwie skomentowała półnagiego Musiała. Fani skonsternowani!

Magda Gessler w dość osobliwy sposób skomentowała zdjęcie Macieja Musiała, które zamieścił na Instagramie. Aktor postanowił sfotografować się w łóżku, pozując do fotki bez koszulki, odsłaniając przy tym fragment bielizny.

Maciej Musiał: kariera

Maciej Musiał ma obecnie niespełna 28 lat, a karierę rozpoczynał jeszcze jako nastolatek. Wielu widzom do dziś kojarzy się najbardziej z rolą Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". Nie ma się jednak czemu dziwić, gdyż to właśnie ta produkcja przyniosła mu największą popularność i sprawiła, że posypały się kolejne propozycje zawodowe.

A te były rozmaite, bo Musiał nie ograniczył się tylko do aktorstwa. Zatrudniono go również przy produkcji "The Voice of Poland", który współprowadził przez siedem lat. Wielokrotnie prowadził także rozmaite koncerty TVP, a także opolskie "Debiuty".

Reklama

To z kolei przełożyło się na propozycje od reklamodawców, które zresztą cały czas spływają. Musiał jednocześnie jest także influencerem, zresztą jak większość gwiazd i celebrytów. Jego profil obserwuje aż ponad pół miliona osób! Są wśród nich nie tylko osoby anonimowe, ale także jego koledzy i koleżanki po fachu.

Magda Gessler skomentowała osobliwie zdjęcie Musiała

Okazuje się, że poczynania Maćka śledzi również Magda Gessler. To właśnie ona jest autorką osobliwego komentarza pod jego najnowszym zdjęciem, który zebrał tysiąc "polubień".

Musiał postanowił sfotografować się na łóżku, a żeby było jeszcze bardziej zalotnie, zdjął koszulkę i lekko opuścił spodnie. Tym samym możemy podziwiać nie tylko jego umięśnioną klatę, o którą pieczołowicie dba na siłowni, ale także fragment bielizny.

"Pij mleko będziesz wielki (jak ja)" - zamieścił w podpisie, a fani licznie zareagowali na fotkę. Julia Wieniawa odpisała, że "byle bez laktozy", ale to komentarz Magdy Gessler skradł uwagę wszystkich. Pozwoliła sobie bowiem napisać: "Mrrr..,!!!! Niezłe".

Komentarz był na tyle wyrazisty, że wielu fanów wdało się w dyskusję. Jedni upomnieli ją, by się nie zapędzała, inni zwyczajnie przyłączyli się do opinii. Pozostali emotką śmiechu dali do zrozumienia, że sytuacja ich bardzo rozbawiła. Szkoda tylko, że Maciek powstrzymał się od komentarza...

Zobacz też:

Maciej Musiał stracił dziadka. Aktor podzielił się wzruszającym pożegnaniem...               

Maciej Musiał pochwalił się zdjęciem z tajemniczą pięknością. Kim jest jego nowa dziewczyna?

"1899": Szalona przygoda! Megaprodukcja twórców "Dark" od dziś na Netflix!  


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama