Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler zaszalała ze stylizacją! Tak wybrała się na spacer z ukochanym. Nie za zimno?

Magda Gessler (69 l.) podzieliła się na Instagramie relację z urodzin taty oraz romantycznym spacerem z ukochanym po Zakopanem. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jak zwykle zaskoczyła barwną stylizacją oraz... gołymi stopami przy dosłownie kilku stopniach! Całe szczęście, że postawiła na elegancki pedicure.

Magda Gessler i jej partner Waldemar Kozerawski tworzą szczęśliwy związek już niemal od dwudziestu lat. Ukochany gwiazdy "Kuchennych rewolucji" prowadzi klinikę medycyny estetycznej w Kanadzie, dlatego nie zawsze mają okazję do tego, aby się spotkać.

Zwłaszcza przy tak napiętym grafiku, jak nagrywanie regularnych odcinków do programu TVN. Ze względu na zobowiązania widują się niestety zaledwie kilka razy w miesiącu. Mimo to wciąż dbają o relację, nawet na odległość. 

Reklama

Para poznała się już 40 lat temu na przyjęciu kompozytora Andrzeja Szpilmana i od razu pojawiła się między nimi chemia. Od tamtej pory jednak układali sobie życie osobno, a Magda zdążyła dwukrotnie wyjść za mąż i urodzić dzieci - Tadeusza i Larę:

"Już nie uciekniesz mi drugi raz" - wyznał z kwiatami po latach, odwiedzając dawną miłość w restauracji "U Fukiera". 

Magda Gessler pokazała zdjęcie z ukochanym z Zakopanego

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest "kolorowym ptakiem" polskiego show-biznesu i lubi zaskakiwać kolorowymi stylizacjami, zwłaszcza w programie "Kuchenne rewolucje". To prawdziwa artystyczna dusza!

Gwiazda polubiła swoje krągłe kształty i otwarcie przyznaje to w wywiadach. W rozmowie z Wirtualną Polską przyznała, że inspirują ją takie domy mody jak np. Dolce & Gabbana. Nie do wiary, jak ubrała się na spacer po Zakopanem ze swoim ukochanym Waldkiem...

Uwagę internautów zwróciły nie tylko długie korale i spódnica w panterkę, ale również... gołe stopy Gessler przy dosłownie kilku stopniach! Gwiazda postawiła na czarny pedicure. Wyglądało to zjawiskowo, ale czy jednak nie jest już za zimno na takie stylizacje?

Przy okazji Magda Gessler podzieliła się również zdjęciami z rodzinnej imprezy z okazji 91. urodzin swojego ojca, która odbyła się we wspomnianym lokalu "U Fukiera". 

Zobacz też:

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski: miłość jak z bajki, która wróciła niczym bumerang

Magda Gessler ma ciało 20-latki? "Gatunek skóry, piękne piersi"

Magda Gessler ujawnia kulisy swojego spotkania z Bradem Pittem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Waldemar Kozerawski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy