Reklama
Reklama

Magda Gessler przeprasza byłego wspólnika za opowiadanie nieprawdy! Szokującą wiadomość szybko usunięto

Magda Gessler od lat cieszy się statusem jeden z najpopularniejszych gwiazd polskiej telewizji. Jej "Kuchenne rewolucje" nieprzerwanie robią furorę, ale w życiu restauratorki nie brakowało też kontrowersji i sporów. Wygląda na to, że jeden z nich zakończył się właśnie publikacją oficjalnych przeprosin. Problem w tym, że wkrótce potem zniknęły z sieci.

Magda Gessler przeprasza za sprawę sprzed lat

Magda Gessler ma na swoim koncie mnóstwo udanych przedsięwzięć biznesowych. Najważniejszym z nich jest oczywiście program "Kuchenne rewolucje", który właśnie nowego sezonu i pierwszej poważnej kontrowersji. Nie wszystkie próby zarobienia wielkich pieniędzy przez Gessler kończyły się jednak powodzeniem. W 2018 o jedno z nich restauratorka oskarżyła Wojciecha Ziemskiego, gdy w dwóch postach opublikowanych na Facebooku 6 i 7 grudnia napisała, że została przez niego oszukana.

Reklama

Jak informowały wówczas media, biznesmen pożył Gessler 310 tys. złotych. Gdy zaczął domagać się zwroty zaciągniętej pożyczki, celebrytka podobno go specjalnie go unikała. Twierdziła też, że otrzymane pieniądze to było honorarium. W odpowiedzi Wojciech Ziemski skierował sprawę do sądu.

Magda Gessler i Wojciech Ziemski toczyli walkę w II instancjach

W pierwszej instancji sąd nakazał restauratorce spłatę 200 tys. zł, ale obie strony odwołały się od tej decyzji. Lepiej wyszedł na tym Ziemski, który wygrał w drugiej instancji. Sędzia orzekł bowiem, że Gessler ma zwrócić obie pożyczki wraz z odsetkami (łączna kwota wynosiła około 700 tys. złotych). Tak prawnik gwiazdy ocenił sytuację tuż po wyroku:

Magda Gessler opublikowała oświadczenie na Facebooku. Wkrótce zostało usunięte

Wbrew pozorom nie był to jednak koniec sporów między Gessler i Ziemskim. Magda Gessler próbowała przedstawić się jako ofiara całej sytuacji. Argumentowała nawet, że w rzeczywistości to biznesmen jest jej winny znacznie wyższe pieniądze niż ona jemu. Opublikowany w piątek po południu na Facebooku post z oświadczeniem miał chyba doprowadzić całą sprawę do końca. Gessler przeprasza w nim bowiem Ziemskiego, ze zarzuciła mu kłamstwo:

"Przepraszam pana Wojciecha Ziemskiego za wypowiedzi zamieszczone we wpisach na portalu internetowym "Facebook" w dniach 6 i 7 grudnia 2018 r., zawierające nieprawdziwą informację, że zostałam przez niego oszukana, czym naruszyłam jego dobre imię. Oświadczam również, że twierdzenie to było sformułowane bez odpowiedniego sprawdzenia faktów i zobowiązuję się do powstrzymywania się od dalszego jego upowszechniania" - oświadczyła Magda Gessler.

Problem w tym, że niedługo po publikacji cały wpis został usunięty z profilu Magdy Gessler. Na razie nie sposób stwierdzić, czy dojdzie do jego republikacji, czy był to może jakiś błąd. Będziemy informować na bieżąco.

Zobacz też:

Magda Gessler nie ukrywała wzruszenia. Wspomina ojca Lary.

Afera w programie Magdy Gessler. Uczestniczka wulgarnie obraziła restauratorkę.

Steven Seagal otwiera centrum aikido w Moskwie. Co za reakcja Ukraińców!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy