Reklama
Reklama

Afera w programie Magdy Gessler. Uczestniczka do restauratorki: "No to sp*****aj"

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" dopiero się rozpoczął, a już jest o nim głośno. Wszystko za sprawą sytuacji, jaka miała miejsce w pierwszej restauracji odwiedzonej przez Magdę Gessler. Między prowadzącą a właścicielką knajpy doszło do ostrej wymiany zdań. Padły niewybredne słowa.

Ostra wymiana zdań w "Kuchennych rewolucjach"

"Kuchenne rewolucje" powróciły na antenę z kolejną edycją. W pierwszym odcinku 26. sezonu programu Magda Gessler udała się z wizytą do jednej z krakowskich restauracji. Odwiedziła knajpę Voila, która serwuje dania kuchni francuskiej. Właścicielką marki jest pani Dorota, która przez 20 lat mieszkała we Francji. I choć zdobywała tam doświadczenie, swoim gotowaniem nie zachwyciła popularnej restauratorki.

Gessler zwróciła uwagę nie tylko na smak przygotowywanych tutaj potraw - np. zupy cebulowej, którą nazwała "skandaliczną", ale też na ich wysokie ceny. Pani Dorota weszła z restauratorką w dyskusję, a ta zarzuciła jej złe nastawienie do pracy. Doszło do ostrej wymiany zdań, w której padły wulgarne słowa.

Reklama

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler obrażona przez uczestniczkę?

Magda Gessler zwróciła uczestniczce programu uwagę na język, jakiego używa.

"Pani Doroto tak nie może rozmawiać restaurator. Restaurator to jest człowiek, który musi mieć taką energię, że ludzie do niego lgną. Pani ma taką energię, że trzeba sp*****ać" - powiedziała prowadząca "Kuchenne rewolucje".

Bohaterka pierwszego odcinka nie pozostała jej dłużna. "No to sp*****j" - odpowiedziała.

Gwiazda telewizji TVN nie mogła tego tak zostawić. "Do kogo to było?" - zapytała. Właścicielka restauracji jakoś z tego wybrnęła. "No do mnie, że ja sp****lę" - powiedziała.

Sprawy zaszły za daleko, więc do rozmowy postanowił włączyć się syn właścicielki Voila, który wraz z mamą prowadzi biznes. 

"Masz się zamknąć na pięć minut" - powiedział do mamy.

W programie Magdy Gessler zawrzało

Wszystko wskazywało na to, że restauracja nie przejdzie rewolucji pod okiem Magdy Gessler, ale następnego dnia panie postanowiły się jednak dogadać.

Ostatecznie restauratorka pomogła właścicielom przeprowadzić metamorfozę krakowskiej knajpy. Po pierwsze zmieniono jej nazwę na Voila Avignon. Po drugie wymieniono także wystrój wnętrz oraz kartę dań. Gessler powróciła do lokalu po jakimś czasie i była zachwycona smakiem oraz jakością nowo proponowanych dań.

Zobacz też:

Magda Gessler zrobiła sobie usta? Na głośną teorię fanów zareagował chirurg plastyczny

Magda Gessler schudła 13 kilogramów. Zdradziła swój sekret!

Ewa Wachowicz nie gryzła się w język na temat Gessler. Reakcja była natychmiastowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy