Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler od 13 lat jest żoną Waldemara! Dlaczego kłamała?!

Magda Gessler (63 l.) jest w szczęśliwym związku od wielu lat, jednak ciągle utrzymywała, że nie jest to związek małżeński. Prawda jednak okazała się być inna!

Restauratorka, jak utrzymywała do tej pory, dwukrotnie wyszła za mąż w swoim życiu. Pierwszy raz za korespondenta niemieckiego tygodnika, a następnie za słynnego Piotra Gesslera, dzięki któremu poznała sekrety gotowania i prowadzenia restauracji.

Związek z Gesslerem jednak nie przetrwał, za to zamiłowanie do gotowania i prowadzenia intratnych, kulinarnych interesów pozostało. Magda wdała się w międzyczasie w gorący romans z kelnerem, który pracował w jej restauracji, a następnie romansowała z Piotrem Adamczykiem (45 l.). 

Reklama

Jak widać miłosne uniesienia królowej polskiej kuchni były liczne, ale w końcu gwiazda uspokoiła się i zatrzymała na dłużej u boku Waldemara Kozerawskiego. To przy nim znalazła szczęście i chętnie chwali się swoim ukochanym na łamach czasopism, czy na portalach społecznościowych.

Partner celebrytki  większość czasu w ciągu roku spędza w Kanadzie, ale Magda za każdym razem zaznacza, że pomimo dzielących ich kilometrów temperatura w ich związku jest zawsze bardzo wysoka.   Jednak przez tyle lat Gessler utrzymywała, że nie jest w związku małżeńskim ze swoim wybrankiem, a ślub jest dopiero przed nimi.

Jednak w końcu prawda wyszła na jaw i przyznała się do tego sama Magda Gessler! Nie wiadomo dlaczego restauratorka zdecydowała się wyjawić tę tajemnicę po 13 latach. Na swoim profilu dodała zdjęcie, na którym całuje Waldemara i wyjaśniła wszystko w opisie zdjęcia.

"Nasza rocznica nie uwierzycie 13.... od naszego WESELA w Krakowie w mojej dawnej restauracji Wesele .. pod Teatrem Starym ... było wesele na 180 osób .... a śpiewało 40 górali ... tańczyliśmy do rana 13 lat minęło .. wczoraj Waldemar gorącym pocałunkiem powitał mnie i odleciał do nieco zimniejszej Kanady ... już niedługo do wspólnych cudownych wakacji " (pisownia oryginalna).

Pozostaje tylko pytanie, dlaczego Magda Gessler trzymała ten ślub w tajemnicy? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy