Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Gessler nie może pogodzić się z rozstaniem z Piotrem Adamczykiem?! Mści się na nim?!

​Od pewnego czasu nie jest już tajemnicą, że Magdę Gessler (62 l.) i Piotra Adamczyka (43 l.) łączyła niegdyś zażyła relacja. Jednak teraz oboje unikają siebie jak ognia. Czy restauratorka dalej przeżywa to, że ich romans dobiegł końca?

Jest taka restauracja na warszawskim Mokotowie, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem kulinarnych specjalistów. 

Reklama

Gdy powstała, budziła ciekawość głównie ze względu na osobę właściciela Piotra Adamczyka.

Teraz "Stary Dom" może się poszczycić konkretnymi wyróżnieniami. Otrzymał certyfikat jakości przyznawany przez jeden z serwisów. Został dostrzeżony w zagranicznym show kulinarnym "Bizzare Foods". Chwali go Wojciech Amaro - jedyny w Polsce wyróżniony prestiżową gwiazdką Michelin.

Jest jednak osoba, u której lokal ten nie budzi sympatii. To... Magda Gessler!

Już rok temu ominęła restaurację, tworząc książkę "101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce". W tegorocznej edycji przewodnika znalazło się 50 dodatkowych lokali, głównie z Warszawy, ale próżno szukać w niej tego należącego do Piotra.

Czyżby z powodu ich wspólnej przeszłości?

Poznali się, gdy Adamczyk starał się o rolę Chopina. Przystojny, wrażliwy artysta zauroczył restauratorkę, choć oficjalnie była żoną Piotra Gesslera.

"Magda płaciła za najlepsze hotele, kupowała ubrania od wielkich projektantów. Niezamożny wówczas aktor nie czuł się przez to komfortowo" - opowiada osoba z jej otoczenia.

Ona sama tylko raz wypowiedziała się na temat tej znajomości.

"Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźnił się bardzo i byliśmy blisko i było fajnie, ale może jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja?" - wyznała.

Pikanterii dodaje fakt, że partnerem biznesowym Piotra jest jej wcześniejszy narzeczony Mariusz Diakowski. Był kelnerem u Magdy, a dzięki jej pomocy został restauratorem.

"Piotr przyjaźni się z osobą, której nienawidził i z nim robi wszystkie interesy" - stwierdziła Magda i skrytykowała "Stary Dom".

"Byłam. Musiałabym opowiedzieć parę dowcipów, ale chyba nie wypada. Piotr jest tak delikatnym człowiekiem, że nie wolno burzyć jego spokoju"- wypaliła.

Sam aktor unika pytań o Magdę.

"Zachowuje się, jakby nic ich nie łączyło. Każda kobieta odebrałaby to jako afront" - mówi nam jej znajomy.

"Może gdyby przestał milczeć na jej temat, ona też nie unikałaby jego restauracji" - dodaje.

Dobre słowo od restauratorki, w momencie gdy Piotr myśli o otwarciu kolejnego lokalu, z pewnością by mu pomogło.

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje