Reklama
Reklama

Magda Gessler jako Jennifer Lopez?! Może zarobić nawet pół miliona!

Magda Gessler (68 l.) wystąpiła w kolejnej reklamie, tym razem wzorując się na samej Jennifer Lopez! Okazuje się, że dzięki takiej współpracy mogła sporo zarobić.

Magda Gessler kiedyś marzyła o tym, aby zostać malarką, jednak pasja kulinarna wygrała w tym pojedynku. Po rozstaniu z Piotrem Gesslerem, pochodzącym z rodziny restauratorów, przypadł jej w udziale lokal "U Fukiera" w Warszawie.

W 2005 roku, już jako znana restauratorka, wydała książkę "Kuchnia, moja pasja", a w 2007 roku "Kocham gotować - Magdy Gessler przepis na życie". Od 2010 roku prowadzi program "Kuchenne rewolucje".

Dzisiaj jest już właścicielką wielu uznanych restauracji, m.in. Alle Gloria, Fukier, Zielnik, Polka czy Słodki Słony. Od 2012 roku zasiada też w jury programu kulinarnego "Masterchef".

Reklama

Magda Gessler zastąpiła Jennifer Lopez w reklamie

Gessler jest nie tylko znaną restauratorką i gwiazdą telewizji, ale rozwija również własną markę i sprzedaje swoje wyroby czy gadżety w kosmicznych cenach

Sponsorowane reklamy w mediach społecznościowych prawdopodobnie przynoszą jej obecnie więcej zysku niż dochód z telewizji.

Magda Gessler została już między innymi twarzą cateringu dietetycznego, browaru czy... misiowego awatara z kolekcji NFT. Teraz poszła o krok dalej i wzięła udział w reklamie promującej grę na smartfony!

Co więcej, przedtem w amerykańskiej wersji tej samej reklamy pojawiła się sama Jennifer Lopez. Gwiazda TVN wystąpiła nawet w podobnym do jej sweterku!

Magda kłóci się z ekspedientką sklepu, stroi miny w swoim stylu i ciska główką kapusty o ladę, gdyż ta... zaatakowała w aplikacji jej wioskę! J.Lo z kolei zarzuca w spocie bujnymi włosami na oczach klientów, a potem sięga po ananasa.

Wcześniej Gessler reklamowała suplementy diety, środki do mycia naczyń oraz sieć telekomunikacyjną razem z córką, Laurą.

Ile zarabia Magda Gessler?

Jak szacuje "Super Express", wartość reklamowa restauratorki może wynosić dziś nawet pół miliona złotych. To o 100 tysięcy złotych więcej, niż kilka lat temu wyliczył "Forbes". 

Do tego współpraca na Instagramie, gdzie za jeden post z danym produktem można otrzymać około 50 tysięcy! Wychodzi na to, że od początku roku Gessler mogła wzbogacić się o ponad milion złotych...

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki skierował kilka słów do Putina. Co napisał?

Córka Pazurów ma talent malarski. Lekcji będzie udzielać jej była żona Jakimowicza!

Powstanie film o życiu Gessler? Oto kto mógłby ją zagrać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy