Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Magda Gessler broni osób LGBT+: Niech każdy kocha tego, kogo chce

Magda Gessler (66 l.) kilka dni temu udostępniła w sieci zdjęcie dwóch homoseksualnych mężczyzn. Nie wszystkim się to spodobało, bo pod fotografią pojawiło się bardzo dużo komentarzy ludzi, którzy otwarcie krytykowali restauratorkę za "szerzenie tęczowej zarazy”. Podczas ostatniej rozmowy z naszym reporterem Gessler odniosła się do tej sytuacji i przy okazji zaapelowała do fanów.

Magda Gessler od lat uchodzi za ikonę osób homoseksualnych. Środowisko LGBT kocha restauratorkę za poczucie humoru, otwartość i wsparcie, które im daje.

Gwiazda cyklicznie publikuje na Facebook-u wpisy nawołujące do tolerancji, mimo że nie każdy jej fan jest tak otwarty jak ona. Niektórzy sympatycy przestają nawet obserwować ją w sieci, nie mając ochoty oglądać takich treści. 

Podczas imprezy ramówkowej TVN-u nasz reporter zapytał Magdę, czy przejmuje się spadkiem liczby obserwujących po dodaniu "kontrowersyjnego zdjęcia gejów".

"Mam to w dupie!" - powiedziała Magda. 

Następnie postanowiła zwrócić się do swoich fanów: 

"Wszyscy musimy się kochać. Niech każdy kocha tego, kogo chce. To jest jego wybór. Jesteśmy przecież w wolnym demokratycznym kraju. Staram się uświadamiać ludzi delikatnie i po cichu, że ich też może spotkać taka sytuacja, że ich syn czy córka będą homoseksualni. Nie warto tracić z nimi kontaktu, bo to odbija się na ich całym życiu" 

Rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Reklama


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje