Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Magda Boczarska "wydała mamę za mąż"!

Mama Magdy Boczarskiej (36 l.), Ela, po raz trzeci wyszła za mąż. Czy aktorka też zdecyduje się zalegalizować swój związek z Mateuszem Banasiukiem?

- Cieszę się, że mogłam być jej świadkiem. To była kameralna uroczystość dla najbliższych, mama w czerwonej sukience wyglądała przepięknie - mówi aktorka (36 l.) w wywiadzie dla magazynu "Pani", dodając, że ceremonia bardzo ją wzruszyła.

Reklama

- Moja mama ma już trzeciego męża, a ja za mąż wychodziłam jedynie w filmach - żartuje.

Aktorka podziwia rodzicielkę, wie, że nie miała łatwego życia. Gdy po rozstaniu z jej ojcem muzykiem została sama, nie poddała się. Chcąc zapewnić Magdzie taki sam start jak miały inne dzieci, imała się dodatkowych zajęć. W końcu, nie mogąc związać końca z końcem, zdecydowała się wyjechać do Niemiec.

- To była najtrudniejsza decyzja w jej życiu. Ale myślę, że najbardziej zyskali na tym moi znajomi, bo byłam jedyną 16-latką z permanentnie wolną chatą - śmieje się Boczarska, przyznając, że przeszła przyspieszoną szkołę dojrzewania.

Dziś mama jest dla niej najważniejszą osobą w życiu i wzorem kobiety. Sama jednak o ślubie nie marzy ani nawet do niego nie dąży. Uważa bowiem, że "są kobiety, dla których ślub nie jest szczytem marzeń". Nie każda także - jej zdaniem - musi rodzić! Czy kolejny ślub mamy zmieni jej podejście do małżeństwa?

- Jesteśmy blisko ze sobą, mamy podobną wrażliwość, chęć pomagania innym. (...) Kiedy na nią patrzę, to myślę, że całkiem przyjemnie jest być żoną - kończy.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje