Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maffashion zszokowała "fanów"! Nie poznają jej po operacji!

Szafiarka Maffashion zdecydowała się na operację nosa. Na najnowszych zdjęciach pokazała się niemal bez makijażu. Fani mieli problem z rozpoznaniem swojej modowej idolki...

Julia Kuczyńska ze Zlotowa jakiś czas temu zmieniła kształt swojego nosa. Fanom tłumaczyła, że nie chodziło o próżność, a wyłącznie o kwestie zdrowotne. 

Reklama

"Nozdrza były nieproporcjonalna i ewidentnie jedna dziurka była niemalże zatkana, ale nos sam w sobie wydawał się ok. Kiedy jednak moje nieustanne gorączki, bóle głowy, duszności i przeziębienia zaczęły się nasilać, za namową różnych osób poszłam w końcu do laryngologa. Okazało się, że jest bardzo źle. Moja przegroda jest całkowicie krzywa, mam przerośnięte małżowiny nosowe, a sam nos w środku zarośnięty tkanką" - tłumaczyła szafiarka.

To jednak nie przekonało internautów. Na jakiś czas temat przycichł, ale najnowsze zdjęcie "Maff" znów wywołało burzę.

Blogerka pozuje na nim bez makijażu, a internauci dość rzadko mają okazję podziwiać ją w takiej wersji. Niektórzy byli w szoku, bo po prostu jej nie poznali. 

"Na tym zdjęciu jesteś w ogóle nie podobna do siebie", "Nie poznałabym jej na ulicy", "Wczoraj Marina zrobiła podobną akcję, ale na szczęście tyle nie smęciła. Musisz zawsze po kimś ściągać pomysły? Żenada!" - krytykowali ją internauci. 

Fotka miała być wyrazem jej sprzeciwu wobec sztuczności i zakłamywania rzeczywistości na Instagramie. Wielu od razu zarzuciło jej jednak hipokryzję. W końcu to właśnie szafiarki zapoczątkowały tę modę na kreowanie idealnego życia w social mediach, w którym nie ma miejsca na wady czy słabości.

"Tylko ja czegoś nie rozumiem.. Przecież jesteś jedną z osób tworzących ten instagramowy światek" - zauważyła jedna z obserwujących ją osób.

***

Dowiedz się więcej na temat: Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje