Reklama
Reklama
Tylko u nas

Maffashion o relacji z Mateuszem! Czy oni są parą? Jak to interpretować?

Rozstanie Julii "Maffashion" Kuczyńskiej (35 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) swego czasu śledziła cała Polska. W kolorowych magazynach i portalach społecznościowych co chwilę pojawiały się kolejne doniesienia o tym, co dzieje się między byłymi partnerami. Od tego momentu minęło już kilka miesięcy. Przy okazji najnowszej rozmowy z popularną blogerką, nasz reporter próbował dowiedzieć się czegoś o jej nowej relacji z początkującym raperem, z którym łączona jest już od wielu tygodni.

Fabijański łączony z gwiazdą "365 dni"

Związek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego należy już do przeszłości. Od rozstania pary celebrytów minęło już kilka miesięcy, nic dziwnego, że oboje dawno pogodzili się z rozstaniem i postanowili pójść dalej. 

Aktor widziany był już  towarzystwie tajemniczej piękności, a od niedawna media zaczęły łączyć go z gwiazdą erotycznego thrillera "365 dni", czyli Anną-Marią Sieklucką. Gwiazdor pojawił się ostatnio na premierze swojego najnowszego filmu "Apokawixa" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. W trakcie prezentowania się na czerwonym dywanie, opowiedział co nieco o nowej znajomości reporterowi Pudelka:

Reklama

"Nie pamiętam, szczerze mówiąc, jak my się poznaliśmy. Chyba ja do niej napisałem w ogóle, bo miałem do niej numer telefonu i jakoś tak przy okazji tego, że ja robiłem film z twórcami 365 dni, którzy z nią współpracowali...

(...) spotkałem się z kimś, kogo zna Polska i sam jestem gościem, którego zna Polska, więc po prostu wszyscy wiedzieli, że Fabijański się spotkał z Sieklucką" - tłumaczył gwiazdor.

Maffashion o relacji z tajemniczym Mateuszem

Była partnerka Fabijańskiego także nie próżnuje i nie wylewa już łez po zakończonym związku. Jakiś czas temu media informowały, że Maffashion wybrała się na wakacje z Mateuszem "blu3aby" - początkującym raperem, z którym miała spotykać się jeszcze przed rozstaniem z gwiazdorem "Apokawixy".

Para co chwilę przyłapywana jest przez paparazzich, może więc to wskazywać na coś więcej niż tylko przelotny romans! Choć wciąż niewiele wiadomo o tym, co ich łączy - Julia Kuczyńska w rozmowie z reporterem Pomponika zdradziła parę szczegółów na temat tego, jakie ma podejście do nowego związku.

"Jak byś określiła waszą relację? Czy ta narracja, że to jest miłość, jest prawidłowa" - zapytał nasz dziennikarz. Blogerka wykazała się nadzwyczajną powściągliwością: "ale ja nie muszę nic mówić" - przyznała - "najważniejsze, że Mateusz wie".

A jak influencerka określa swój stan cywilny? Jak sama tłumaczy, nie ma potrzeby wypowiadania się na tematy osobiste, zarówno te związane z życiem uczuciowym, jak i prywatnym. "Wystarczy, że media - już od kilku miesięcy - same zadecydowały za mnie i mnie umiejscowiły" - mówi z przekąsem celebrytka.

Podczas rozmowy padło również pytanie, jak Maffashion odnosi się do zaczepek byłego partnera? Temat uważa już za zamknięty. Gwiazda nie dała się też sprowokować komentarzom Fabijańskiego na temat jej rzekomego narcyzmu.

Jak widać blogerka zamknęła ten rozdział i postanowiła ruszyć dalej.

Zobacz też:

Julia Kuczyńska odpowiada Sebastianowi Fabijańskiemu. Co sądzi o swojej osobowości? 

Rafalala pisze erotyczną wiadomość do chłopaka Maffashion: "Jeśli poczujesz się samotny..."

Trendy jesień 2022: Wieniawa, Maffashion, Hyży i Markowska wiedzą, jak się ubrać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy