Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Zakościelny nie pójdzie na urlop ojcowski! Woli pracować!

Maciej Zakościelny (37 l.) już niedługo po raz drugi zostanie ojcem. Jednak aktor ani myśli iść z tego powodu na urlop.

Do pewnego czasu gwiazdor nie miał szczęścia w miłości. Jego poprzednie związki rozpadały się i nie zanosiło się na nic poważnego. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Paulinę Wykę (30 l.).

Od 2014 roku stanowią szczęśliwą parę, a 29 czerwca 2016 roku na świat przyszedł ich syn, Borys. Teraz Paulina i Maciej czekają na narodziny drugiego potomka, a rozwiązanie ma nadejść lada chwila!

Aktor nie miał zamiaru ukrywać, że kolejne dziecko to dla niego spore wyzwanie.

"Człowiek musi zrezygnować bardzo z siebie. Zastanawiamy się z Pauliną czy damy radę, ponieważ jest to bardzo wymagająca sytuacja. Łóżeczko nie jest jeszcze skręcone, bo niedawno dopiero je rozkręciłem" - wyznał szczerze Zakościelny w rozmowie z gazetą "Fakt Gwiazdy".

Reklama

Tym razem "Fakt" donosi, że nie tylko przygotowania do narodzin kolejnego dziecka nie idą po myśli Zakościelnego.

"Maciek stwierdził, że chce normalnie pracować i nie będzie prosić scenarzystów ‘Diagnozy’, by układali pod niego grafik zdjęć" - potwierdza osoba z produkcji serialu, w którym gra gwiazdor. 

Zwłaszcza teraz, kiedy para planuje przeprowadzkę do większego mieszkania. Nie ma więc co ukrywać, że zastrzyk gotówki bardzo się przyda. Jednak cały ciężar związany z opieką nad maleństwem, spadnie niestety na partnerkę Macieja. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje