Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Zakościelny nie pójdzie na urlop ojcowski! Woli pracować!

Maciej Zakościelny (37 l.) już niedługo po raz drugi zostanie ojcem. Jednak aktor ani myśli iść z tego powodu na urlop.

Do pewnego czasu gwiazdor nie miał szczęścia w miłości. Jego poprzednie związki rozpadały się i nie zanosiło się na nic poważnego. Wszystko zmieniło się, gdy poznał Paulinę Wykę (30 l.).

Reklama

Od 2014 roku stanowią szczęśliwą parę, a 29 czerwca 2016 roku na świat przyszedł ich syn, Borys. Teraz Paulina i Maciej czekają na narodziny drugiego potomka, a rozwiązanie ma nadejść lada chwila!

Aktor nie miał zamiaru ukrywać, że kolejne dziecko to dla niego spore wyzwanie.

"Człowiek musi zrezygnować bardzo z siebie. Zastanawiamy się z Pauliną czy damy radę, ponieważ jest to bardzo wymagająca sytuacja. Łóżeczko nie jest jeszcze skręcone, bo niedawno dopiero je rozkręciłem" - wyznał szczerze Zakościelny w rozmowie z gazetą "Fakt Gwiazdy".

Tym razem "Fakt" donosi, że nie tylko przygotowania do narodzin kolejnego dziecka nie idą po myśli Zakościelnego.

"Maciek stwierdził, że chce normalnie pracować i nie będzie prosić scenarzystów ‘Diagnozy’, by układali pod niego grafik zdjęć" - potwierdza osoba z produkcji serialu, w którym gra gwiazdor. 

Zwłaszcza teraz, kiedy para planuje przeprowadzkę do większego mieszkania. Nie ma więc co ukrywać, że zastrzyk gotówki bardzo się przyda. Jednak cały ciężar związany z opieką nad maleństwem, spadnie niestety na partnerkę Macieja. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje