Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Zakościelny martwi się, czy sobie poradzi! To go przeraża!

Maciej Zakościelny (37 l.) 29 czerwca 2016 roku został pierwszy raz tatą. Teraz aktora czeka spore wyzwanie, bo za chwile na świecie pojawi się drugie dziecko i to wywołuje u niego spory stres!

Już po narodzinach Borysa w jednym z wywiadów celebryta przyznał, że nie jest łatwo. Rodzicielstwo zaskoczyło go i gwiazdor zetknął się z problemami, które wcześniej mu się nie śniły.

Teraz jego partnerka, Paulina spodziewa się drugiego dziecka i Maciej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wraz z przyjściem na świat kolejnej pociechy, przybędzie im obowiązków.

"Człowiek musi zrezygnować bardzo z siebie. Zastanawiamy się z Pauliną czy damy radę, ponieważ jest to bardzo wymagająca sytuacja" - wyznał szczerze Zakościelny w rozmowie z gazetą "Fakt Gwiazdy".

Reklama

Aktor nie ukrywa jednak, że prócz stresu i strachu towarzyszy mu ekscytacja, choć to zupełnie inne przeżycie niż wówczas, gdy rodził się Borys. Nawet w domu nie jest jeszcze wszystko gotowe i Maciej zwleka z niektórymi rzeczami do ostatniej chwili.

"Łóżeczko nie jest jeszcze skręcone, bo niedawno dopiero je rozkręciłem" - mówi nie kryjąc wyrzutów sumienia.

Nie wiadomo także, co będzie z pracą Zakościelnego. Z pewnością będzie on musiał zrezygnować z części obowiązków zawodowych, by pomóc ukochanej w opiece nad dwójka dzieci.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Zakościelny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje